Оптовий постачальник корейської косметики у Житомирі

Показано 1–20 із 738

З 2014 року Lotana Cosmetics постачає в Україну косметичну продукцію найкращих південнокорейських виробників. Спочатку компанія сфокусувалася на тому, щоб побудувати максимально зручні для клієнтів процеси та сформувати фундамент для комфортної роботи та розвитку своїх партнерів. Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” щодня відправляє замовлення в різні куточки країни – ви можете купити корейську косметику в Житомирі, оформивши замовлення буквально за хвилини на сайті, та отримати продукцію вже наступного дня. Процеси дистриб’юції та логістики відточені 7-річним досвідом роботи так, щоб наші клієнти завжди були впевнені у оперативності доставки.

Сьогодні компанія входить до топ-5 постачальників корейської косметики в Україні та продовжує розширювати асортимент категорій, брендів та продуктів, незмінно пропонуючи вигідні умови своїм партнерам – як великим національним косметичним мережам, так і салонам, клінікам та приватним підприємцям.

Де придбати корейську косметику оптом у Житомирі

Більш 200 підприємств України вважають за краще замовляти косметику на пряму у постачальника Лотана:

  • Впевненість в оригінальності. Ми працюємо тільки з виробниками чи офіційними, роками перевіреними, постачальниками. Імовірність купити неоригінальний товар виключено.
  • Документація. Будь-який продукт, придбаний у Лотана, має сертифікацію, укладання СЕС.
  • Оперативність доставки. Оскільки товар зберігається на складі, потрібно всього 1-2 дні, щоб замовлення було доставлено в будь-яку точку України.
  • Асортименти. Нашим клієнтам доступна як доглядова, так і декоративна корейська косметика без посередників. Незалежно від того, чи цікавлять вас засоби для волосся, тіла або особи, ви знайдете потрібну продукцію на сайті Лотана.
  • Вигідні умови замовлення. У наших клієнтів немає обмежень щодо кількості позицій, брендів, категорій. Можна вибирати будь-який товар на суму 3 тисячі гривень та більше, а доставка здійснюватиметься за рахунок Лотана.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Закуповуючи косметику великими партіями у прямих постачальників або оптом від виробника з документами, ми доставляємо її на склад, де суворо стежимо за дотриманням умов зберігання б’юті-продуктів. Контролюється температура, вологість, освітлення. Ми ретельно перевіряємо цілісність упаковок та терміни придатності кожного засобу.

Протягом декількох годин після оформлення замовлення на сайті/телефоном/у месенджері товар буде упакований і готовий до відвантаження. Отримати товар можна відділення НП чи забрати безпосередньо зі складу. Ми суворо стежимо, щоб до наших клієнтів оригінальна корейська косметика оптом з Кореї була доставлена оперативно, завжди мала актуальні терміни придатності та неушкоджену оригінальну упаковку.

Вигідні умови на дрібний і великий опт

Ми розробили такі умови замовлення, щоб врахувати потреби підприємств самого різного масштабу. Лотана – надійний великий постачальник, який співпрацює з мережевими косметичними магазинами з великим товарообігом. При великих оптових замовленнях ми пропонуємо додаткові бонуси та знижки. Якщо для вашого бізнесу потрібна корейська косметика дрібним оптом у Львові, ви можете зробити замовлення всього від 3 тисяч гривень за вигідними оптовими цінами.

 

Читати повністю
Відповіді на запитання

Чому корейська косметика така популярна?

Корейська косметика стала популярною завдяки цілій низці факторів: яскравому незвичайному дизайну, фокусу виробників на безпеці складів, наявності нових незвичних б'юті-продуктів, але головне – це, звичайно, ефективність у поєднанні з доступною вартістю.

Чи можна поєднувати корейську та європейську косметику?

Так, в одній системі догляду можна сміливо використати косметику європейських та корейських виробників. Головне, щоб продукти доповнювали один одного та поєднувалися за складом та функціональністю.

Товар доданий в Вашу корзину!