Оптовий постачальник корейської косметики у Вінниці

Показано 1–20 із 738

Lotana – дистриб’ютор б’юті-продукції з Кореї, співпрацюючи з яким вам не доведеться переживати про оригінальність косметики, затримку у постачаннях, відсутність документів. З Лотану вам не потрібно робити закупівлю на суму більше, ніж це реально потрібно для вашого бізнесу, адже сума мінімального замовлення всього 3000 гривень. Ми не обмежуємо вас у виборі і ми не маємо фіксованої кількості продуктів або «обов’язкового набору». Клієнти можуть вибирати продукцію будь-якої категорії.

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” на сьогоднішній день представляє понад 27 косметичних марок та понад 1200 унікальних товарів. На нашому сайті можна купити корейську косметику у Вінниці та в будь-якому іншому місті України, а товар буде доставлений до відділення Нової Пошти за 1-2 дні безкоштовно!

Де купити корейську косметику оптом у Вінниці

Чотири причини, чому клієнти вважають за краще замовляти корейську б’юті-продукцію у постачальника Lotana:

  • 100% оригінальність товару. Ми працюємо з виробниками на пряму, а також з офіційними дистриб’юторами брендів, тому можливість неоригінального товару виключена.
  • Постійне розширення асортименту. Вибір брендів, лінійок та продуктів постійно збільшується, при цьому у нас доступні як добре відомі споживачам товари та бестселери, так і новинки.
  • Документи на кожний товар. У нас представлена сертифікована корейська косметика оптом без посередників – будь-який засіб ви можете отримати всю необхідну документацію.
  • Комфортні умови співпраці для всіх клієнтів, від мереж до невеликих магазинів та приватних підприємців.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Від виробника чи прямих постачальників оригінальна корейська косметика оптом з Кореї поставляється на склад компанії Лотана, звідки протягом 1-2 днів може бути доставлена в будь-який куточок України. Ми перевіряємо якість упаковки, документацію, контролюємо терміни придатності кожного засобу, дотримуємося оптимальних умов складського зберігання – робимо все необхідне, щоб кожному нашому клієнту була доступна якісна оригінальна косметика оптом від виробника з документами.

Замовлення формується та готове до відвантаження протягом 2-3 годин після оформлення, а отже, нашим партерам у Вінниці продукцію буде доставлено з київського складу вже наступного дня.

Читати повністю
Відповіді на запитання

Що купувати з корейської косметики?

Все залежить від ваших завдань. Якщо хочете познайомитися з хітами корейської косметики, обов'язково зверніть увагу на кошти з азіатською центеллою, алое, женьшенем, одноразові тканинні маски, патчі для очей і губ, антивікову косметику з пептидами, з декоративної косметики - ВВ і СС-креми, кушони губ.

Чим відрізняється корейська косметика від китайської?

Бьюті-індустрія Китаю та Південної Кореї відрізняються суттєво та розвиваються за різними сценаріями, але це не означає, що у Китаї немає гідної косметики. Кошти, засновані на рецептах стародавньої китайської медицини, демонструють високу ефективність. Однак саме в Китаї найчастіше підробляють б'юті-продукти популярних корейських марок.

Як відрізнити справжню косметику від підробки?

Тут працює комплекс чинників. Перші цифри штрих-коду – 880. Якщо на упаковці є QR-код, при переході по ньому ви повинні потрапляти на офіційний сайт бренду. Важливо порівняти всі написи та зображення з продуктами на офіційному сайті, іноді підробки відрізняються буквально однією літерою у написанні назви засобу.

Товар доданий в Вашу корзину!