Оптовий постачальник корейської косметики в Ужгороді

Показано 1–20 із 741

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ «Лотана» — це ваш вибір оригінальної б’юті-продукції. Наша компанія надає можливість замовити косметику більше 30-ти корейських брендів за приємною ціною та отримати своє замовлення вже за декілька днів у будь-якому українському місті.

Наша команда постачає в Україну косметичну продукцію найкращих південнокорейських виробників ще з 2014 року. І протягом восьми років плідної роботи на ринку нам вдалося сформувати основи для взаємовигідної роботи з партнерами, вибудувати максимально комфортні для клієнтів процеси та взяти впевнений курс на масштабування.

Завдяки Lotana ви можете купити корейську косметику в Ужгороді та в будь-якому іншому місті України, оформивши замовлення на нашому офіційному сайті або зв’язавшись з менеджером по телефону.

Де купити корейську косметику оптом в Ужгороді

Нашим клієнтам доступна виключно високоякісна та оригінальна корейська косметика без посередників. Ми ретельно стежимо за процесами всіх закупівель, оскільки нам важливо, щоб наші партнери отримували б’юті-продукти від перевірених та надійних виробників Південної Кореї. Бронюючи товари краси в Lotana, ви можете не сумніватися в їх унікальності та автентичності.

До того ж, купуючи косметику з Кореї напряму в постачальника Лотана, ви завжди зможете з максимальною точністю розрахувати терміни отримання товару. Через кілька годин з моменту оформлення замовлення, воно буде відвантажено з нашого основного складу, що знаходиться у Києві. Так, на поштове відділення в Ужгороді чи іншому українському місті продукція надійде наступного дня. Швидко і зручно. А головне, без зайвого стресу та головного болю!

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Чому сотні клінік естетичної медицини, салонів краси та приватних б’юті-експертів довіряють Lotana та обирають компанію своїм партнером?

Серед важливих і особливо цінних для наших клієнтів переваг виділимо:

  • Впевненість у 100% оригінальності товарів

Ми купуємо корейську косметику у виробника із документами. Більше того, для співпраці — плідної та довгострокової — обираємо бренди, які можуть забезпечити необхідні обсяги та стабільність якості постачання. Також надаємо перевагу роботі через прямих постачальників — офіційних представників південнокорейських брендів.

  • Широка асортиментна лінійка

В асортименті «Лотана» ви знайдете продукцію, яка може відрізнятися за ціною та складом, але ніколи за якістю. Для нас важливо, щоб наші б’юті-товари були доступні для кожної дівчини, яка бажає побалувати себе. Саме тому ми представляємо бренди з абсолютно різних цінових сегментів.

  • Оперативність замовлення та доставки

Логістичні процеси є для нас основними у процесі формування бізнес-моделі. Саме тому ми робили особливий акцент на тому, щоб до наших партнерів, які часто знаходяться у віддалених куточках України, оригінальна корейська косметика оптом з Кореї приїжджала всього за декілька днів.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Незалежно від того, чи потрібен вам крупний постачальник для відповідних за обсягом закупівель, чи цікавить вас корейська косметика дрібним оптом в Ужгороді, наша команда зможе запропонувати найбільш вигідні для вашого бізнесу умови.

Читати повністю
Відповіді на запитання

Що можна придбати з корейської косметики?

Наші менеджери діляться, що найбільш популярними товарами в асортиментній лінійці «Лотана», її безперечними лідерами, є доглядові засоби: універсальний гель з екстрактом алое, маски для детоксикації шкіри обличчя та ВВ-крем.

У чому унікальність корейської косметики?

Корейська косметика — це насамперед про інноваційні технології та оригінальні рецептури. Так, її головна перевага — створення нових формул доглядових та декоративних засобів, а також використання незвичайних інгредієнтів.

Товар доданий в Вашу корзину!