Оптовий постачальник корейської косметики у Тернополі

Показано 1–20 із 741

Якщо ваш бізнес безпосередньо пов’язаний з бьюті-продуктами, то ви, безперечно, знаєте про те, як іноді складно знайти свого постачальника. Значний обсяг продукції, її варіативність, налагоджена система логістики та поставок, вигідна цінова політика та лояльні умови. Існує надзвичайно багато факторів, про котрі необхідно пам’ятати, обираючи партнера для співпраці — тривалої та взаємовигідної.

У Lotana ми усвідомлюємо, що репутація вашого бізнесу безпосередньо залежить від такого партнерства. Саме тому своїм клієнтам ми гарантуємо не лише широкий вибір бьюті-засобів від південнокорейських виробників, а й найбільш сприятливі умови для комфортної роботи наших партнерів.

Ви завжди можете придбати оригінальну корейську косметику в Тернополі, оформивши замовлення на сайті офіційного дистриб’ютора корейської косметики ТОВ «Лотана». Вже за декілька годин ваше замовлення буде скомплектовано на нашому складі, що знаходиться в Києві, а наступного дня ви зможете отримати його у своєму місті у відділенні служби доставки «Нова пошта».

Де придбати корейську косметику оптом в Тернополі

Для того, щоб купити косметику напряму в постачальника Lotana, вам необхідно оформити замовлення на сайті, зв’язавшись з менеджером по телефону, через месенджер або за імейлом.

Нашим клієнтам, котрі знаходяться у Тернополі, замовлення надходять достатньо швидко — вже наступного дня після фактичного оформлення. Це свідчить про високі стандарти функціонування логістики та клієнтоорієнтованості компанії «Лотана».

Завдяки нашій команді корейська косметика оптом без посередників є доступною до замовлення незалежно від концепції, товарообігу та локації вашого підприємства.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Закуповуючи косметичні та доглядові засоби великими партіями у прямих постачальників чи оптом від виробника з документами, ми доставляємо її до наших складських приміщень. Склади ТОВ «Лотана» переважно знаходяться в Києві. Саме зі столиці оригінальна корейська косметика оптом із Кореї щодня вирушає до різних куточків України.

Важливо зауважити, що наша команда надзвичайно серйозно ставиться до дотримання усіх умов зберігання косметичних засобів: починаючи від контролювання оптимального рівня вологості та закінчуючи підтриманням температури повітря.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Lotana — офіційний дистриб’ютор та крупний постачальник величезної кількості косметичних брендів. Завдяки успішному восьмирічному досвіду функціонування на українському ринку нам вдалося розробити схему співпраці, що є доволі привабливою як для приватних підприємців, котрих цікавлять найбільш зручні умови придбання косметики в невеликому обсязі, так і для мережевих магазинів з відповідним товарообігом.

Наша продуктова лінійка відрізняється різноманітністю бьюті-товарів різних цінових категорій. У нас ви також можете придбати корейську косметику дрібним оптом у Тернополі. Варто зауважити, що для цього вам потрібно купити будь-який товар будь-якого з представлених на нашому сайті брендів на суму від трьох тисяч гривень. А при великих оптових замовлень ми запропонуємо вам додаткові приємні знижки. Lotana робить все можливе, аби гарантувати вам максимально вигідні та комфортні умови для співпраці!

Читати повністю
Відповіді на запитання

Що можна придбати з корейської косметики?

На офіційному сайті Lotana Cosmetics представлено широкий вибір косметики від найкращих південнокорейських виробників. У нас ви можете знайти будь-який необхідний вам тип засобу: починаючи з лосьйону та крему для тіла та закінчуючи набором декоративної косметики.

Як відрізнити справжню корейську косметику?

Спосіб, котрий допоможе вам перевірити косметику на справжність — звірити вказаний на упаковці штрих-код у базі даних виробника. Як правило, підробка виявляється, коли на упаковці вказана одна країна-виробник, а штрих-кодом визначається інша.

Товар доданий в Вашу корзину!