Оптовий постачальник корейської косметики у Сумах

Показано 1–20 із 685

Якщо ваш бізнес пов’язаний з б’юті-продукцією, ви напевно знаєте, як непросто знайти дійсно свого постачальника. Адже від цього партнерства залежить успіх та репутація вашого власного підприємства. Кожне несподіване підвищення цін, кожна затримка у доставці стає джерелом додаткових складнощів у роботі.

У Лотана ми ставимо собі за мету не просто запропонувати нашим клієнтам якісну косметику та широкий вибір, але створити умови, що сприятимуть, в першу чергу, максимально ефективній та вигідній роботі наших партнерів.

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” співпрацює на постійній основі з більш ніж 200 магазинами, салонами, приватними косметологами. Ми поставляємо косметику південнокорейських брендів у великі мережі, магазини Duty Free, онлайн-магазини та незмінно враховуємо потреби бізнесу будь-якого масштабу. Клієнти Лотана знаходяться у різних куточках України. Ви можете купити корейську косметику у Сумах, отримавши своє замовлення на відділення НП вже наступного дня після його оформлення на сайті.

Де купити косметику оптом у Сумах

Щоб мінімізувати будь-які ризики, пов’язані з переплатами, несвоєчасним постачанням продукції, низькою якістю, вибирайте перевірених дистриб’юторів, які вже заробили репутацію на ринку.

  • Купуючи безпосередньо у постачальника Lotana ви точно знатимете, що купуєте оригінальну сертифіковану продукцію.
  • Оскільки компанія постачає на український ринок корейську косметику вже понад 7 років, ретельно відпрацьовано систему дистрибуції та логістики – ми забезпечуємо оперативність доставки та комфортність взаємодії для кожного клієнта.
  • Продукцію багатьох брендів Лотана закуповує у виробника, тому нашим клієнтам доступна корейська косметика без посередників. Частина товару купується у офіційних дилерів. Завдяки перевіреній та багаторічній співпраці ми можемо підтримувати незмінно вигідні умови та гарантувати оригінальність товару.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Замовляючи продукцію на сайті Lotana , ви можете точно спланувати термін отримання товару. Вся оригінальна корейська косметика оптом з Кореї, яку ми регулярно закуповуємо у прямих постачальників та виробників, зберігатиметься на складі Лотана у Києві. Упаковка та підготовка до оправки відбувається протягом 2-3 годин після оформлення замовлення, і наступного дня клієнт отримує посилку у відділенні НП у своєму місті – швидко та без стресу!

Коли ви впевнені, що будь-якої миті можете придбати якісну корейську б’юті-продукцію з будь-якої категорії оптом від виробника з документами, ви можете ефективніше будувати власні бізнес-процеси.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Бізнес різних масштабів має різні інтереси, і ми намагаємося враховувати їх у своїй роботі. Мережевим магазинам потрібен надійний великий постачальник, який забезпечить великі за обсягом постачання, салон краси або приватного косметолога цікавий дрібний досвід на вигідних умовах. Лотана – це можливість робити закупівлі у тому обсязі, що відповідає вашим потребам. Ви можете придбати корейську косметику дрібним оптом у Львові, замовивши будь-який товар, будь-якого бренду на суму від трьох тисяч гривень. За великих оптових замовлень ми запропонуємо вам додаткові знижки.

Товар доданий в Вашу корзину!