Оптовий постачальник корейської косметики у Сумах

Показано 1–20 із 738

Якщо ваш бізнес пов’язаний з б’юті-продукцією, ви напевно знаєте, як непросто знайти дійсно свого постачальника. Адже від цього партнерства залежить успіх та репутація вашого власного підприємства. Кожне несподіване підвищення цін, кожна затримка у доставці стає джерелом додаткових складнощів у роботі.

У Лотана ми ставимо собі за мету не просто запропонувати нашим клієнтам якісну косметику та широкий вибір, але створити умови, що сприятимуть, в першу чергу, максимально ефективній та вигідній роботі наших партнерів.

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” співпрацює на постійній основі з більш ніж 200 магазинами, салонами, приватними косметологами. Ми поставляємо косметику південнокорейських брендів у великі мережі, магазини Duty Free, онлайн-магазини та незмінно враховуємо потреби бізнесу будь-якого масштабу. Клієнти Лотана знаходяться у різних куточках України. Ви можете купити корейську косметику у Сумах, отримавши своє замовлення на відділення НП вже наступного дня після його оформлення на сайті.

Де купити косметику оптом у Сумах

Щоб мінімізувати будь-які ризики, пов’язані з переплатами, несвоєчасним постачанням продукції, низькою якістю, вибирайте перевірених дистриб’юторів, які вже заробили репутацію на ринку.

  • Купуючи безпосередньо у постачальника Lotana ви точно знатимете, що купуєте оригінальну сертифіковану продукцію.
  • Оскільки компанія постачає на український ринок корейську косметику вже понад 7 років, ретельно відпрацьовано систему дистрибуції та логістики – ми забезпечуємо оперативність доставки та комфортність взаємодії для кожного клієнта.
  • Продукцію багатьох брендів Лотана закуповує у виробника, тому нашим клієнтам доступна корейська косметика без посередників. Частина товару купується у офіційних дилерів. Завдяки перевіреній та багаторічній співпраці ми можемо підтримувати незмінно вигідні умови та гарантувати оригінальність товару.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Замовляючи продукцію на сайті Lotana , ви можете точно спланувати термін отримання товару. Вся оригінальна корейська косметика оптом з Кореї, яку ми регулярно закуповуємо у прямих постачальників та виробників, зберігатиметься на складі Лотана у Києві. Упаковка та підготовка до оправки відбувається протягом 2-3 годин після оформлення замовлення, і наступного дня клієнт отримує посилку у відділенні НП у своєму місті – швидко та без стресу!

Коли ви впевнені, що будь-якої миті можете придбати якісну корейську б’юті-продукцію з будь-якої категорії оптом від виробника з документами, ви можете ефективніше будувати власні бізнес-процеси.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Бізнес різних масштабів має різні інтереси, і ми намагаємося враховувати їх у своїй роботі. Мережевим магазинам потрібен надійний великий постачальник, який забезпечить великі за обсягом постачання, салон краси або приватного косметолога цікавий дрібний досвід на вигідних умовах. Лотана – це можливість робити закупівлі у тому обсязі, що відповідає вашим потребам. Ви можете придбати корейську косметику дрібним оптом у Львові, замовивши будь-який товар, будь-якого бренду на суму від трьох тисяч гривень. За великих оптових замовлень ми запропонуємо вам додаткові знижки.

Читати повністю
Відповіді на запитання

Що варто взяти із корейської косметики?

Все залежить від ваших завдань. Якщо шукайте затребувані і добре відомі споживачеві косметичні продукти, зверніть увагу на тканинні маски, патчі для обличчя, губ і очей, лінійки косметики з азіатською центелою, антивікові продукти з пептидами, відновлювальні засоби з муцином равлики, ВР і СС-креми.

Які бренди корейської косметики найкращі?

У кожній категорії є свої лідери та фаворити. Наприклад, відмінні антивікові пептидні продукти представлені у брендів Bueno і Medi peel, патчі для очей – у Gaston, зволожуюча лінійка – у Laneige, одноразові маски – у Dr.Jart+, ВВ-креми – у Missha та Enough, продукти для відновлення волосся – у Lador та Daeng Gi Meo Ri.

Товар доданий в Вашу корзину!