Secret Key

Відображаються усі з 8 результатів

Зелений логотип з деревом став вже добре впізнаваним серед європейських споживачів. Незважаючи на свою відносну молодість (у 2020 році бренду виповнилося 14 років), він вже встиг завоювати світову популярність. Особливо різкий зліт почався, коли у компанії з’явилася власна науково-дослідна лабораторія в 2010 році.

Ідея, закладена в бренд – об’єднати ресурси природи, краси і науки для створення продуктів догляду за шкірою і волоссям. «Секретний ключ» до краси – цілий арсенал лінійок і б’юті-продуктів за доступними цінами, які сьогодні доступні і українським споживачам.

Компанія Lotana – надійний дистриб’ютор Secret Key Україні, який з 2014 року поставляє оригінальну корейську косметику більше 15 різних брендів. На сайті Lotana ви можете купити корейську косметику Secret Key оптом і отримати товар поштою або забрати зі складу в Києві.

Особливості косметики Secret Key

Фокус уваги бренду – не тільки на отриманні видимих результатів. Продукція Secret Key спрямована на поліпшення здоров’я шкіри і волосся, а зовнішнє перетворення стає закономірним наслідком оздоровлення. Баланс і гармонія зовнішнього і внутрішнього закладена в філософії компанії, адже для кожної дівчини важливо не тільки як вона виглядає, а як вона себе при цьому відчуває.

Клієнтам Lotana доступна уходовая корейська косметика Secret Key оптом без посередників, за демократичними цінами. Ми надаємо можливість на вигідних умовах придбати косметичну продукцію з Кореї безпосередньо у постачальника, будучи впевненими в оригінальності товару, своєчасності поставок і строгому дотриманні правил зберігання та транспортування.

Лотана – прямий постачальник корейської косметики для сотень онлайн-та офлайн-магазинів і приватних підприємців з усієї України.

Популярні продукти Secret Key

Гідрогелеві патчі Gold Racoony. Абсолютний лідер продажів, продукт добре відомий на ринку.
Маска для росту волосся Premium So Fast Hair Booster Pack. Засіб, завдяки якому можна зупинити випадання волосся, наситити волосяні цибулини, відновити структурні пошкодження, прискорити зростання волосся. Порятунок після агресивних процедур.
ВВ-крем, який приніс бренду популярність і успіх – Snail + EGF Repairing BB-cream. Крім властивих для ВВ-кремів функцій, продукт прискорює загоєння тканин, перешкоджає акне, бореться із запаленнями, знижує жирність шкіри.

Косметика Secret Key оптом від виробника з документами (сертифікатами якості) доступна до замовлення на офіційному сайті Lotana!

Читати повністю
Відповіді на запитання

Що таке гіалуронової крем?

Це крем, основним компонентом якого є головний косметичний зволожувач - гіалуронова кислота. Приклад ефективного гіалуроновго крему - Hyaluron Aqua Soft Cream, в складі якого висока концентрація гіалуронової кислоти посилюється ще одним зволожуючим і ліфтінговим компонентом - колагеном, а також натуральними фруктовими і рослинними екстрактами.

Чи можна наносити на обличчя гіалуронову кислоту?

Потрібно! Але важливо підібрати «правильний» продукт. З косметики в шкіру здатна проникати тільки низькомолекулярна гіалуронова кислота. Також важливо враховувати форму і концентрацію гіалуронової кислоти.
Наприклад, Hyaluron Aqua Soft Toner містить гіалуронат натрію у високій концентрації, за рахунок чого забезпечується ефективне насичення шкіри вологою і тривале збереження водного балансу.

Які продукти містять гіалуронову кислоту?

Потрібно! Але важливо підібрати «правильний» продукт. З косметики в шкіру здатна проникати тільки низькомолекулярна гіалуронова кислота. Також важливо враховувати форму і концентрацію гіалуронової кислоти.
Наприклад, Hyaluron Aqua Soft Toner містить гіалуронат натрію у високій концентрації, за рахунок чого забезпечується ефективне насичення шкіри вологою і тривале збереження водного балансу.

Які продукти містять гіалуронову кислоту?

Гіалуронова кислота може входити до складу практично будь-яких Догляду коштів, як для особи, так і для тіла, і для волосся. Вона може бути компонентом складу продукту для будь-якого етапу б'юті-рутини, починаючи від очищення, закінчуючи кремами з SPF. Сьогодні її активно включають і в склади декоративної косметики.

Основні продукти бренду?

Бренд випускає продукцію по догляду за шкірою, волоссям, декоративну косметику. І в кожній категорії у бренду є свої бестселери.
У топ продуктів Secret Key входять гідрогелеві патчі Gold Racoony, маска зі зміїною отрутою Syn-Ake Wrinkle Mask Pack, ВВ-крем Snail + EGF Repairing і інші.
Бренд однозначно гідний близького знайомства

Товар доданий в Вашу корзину!