Medi peel

Показано 1–24 із 53

Для професійного косметолога після вивчення складів коштів Medi Peel буквально відразу стає очевидно, цей бренд гідний уваги. Потужні антивікове пептидні комплекси, передові компоненти з доведеною ефективністю, збалансовані мультизадачні формули – ці продукти здатні забезпечувати виражені результати!

Medi Peel -приклад високоефективної космецевтіки для вирішення різних естетичних завдань за доступними цінами.

Якщо спочатку компанія була орієнтована на виробництво продукції для професійного використання в салонах і клініках, то сьогодні бренд створює широкий асортимент товарів для догляду за шкірою в домашніх умовах.
Lotana – дистриб’ютор Medi Peel в Україні, у нас ви можете купити корейську косметику Medi Peel оптом, а сума мінімального замовлення складе всього 3000 гривень.

Особливості косметики Medi peel

Ключова відмінність космецевтіки бренду – її склади і підхід до виробництва продукції. Створенню кожного продукту передує тривалий період наукових і клінічних досліджень. Компанія ретельно стежить, щоб компоненти не тільки демонстрували максимальну ефективність, але і не провокували роздратування, не викликали алергічної реакції і оптимально поєднувалися між собою.

Найбільш комфортний і вигідний для бізнесу варіант – корейська косметика Medi Peel оптом без посередників, придбана безпосередньо у постачальника з усіма сертифікатами і документами. Адже ви повинні бути впевнені в оригінальності, якість продукції та надійності поставок!

Прямий постачальник корейської косметики , компанія Lotana, піклується, щоб ви завжди мали доступ до самих затребуваних продуктів бренду і останніх новинок.

На сайті Lotana представлена корейська косметика оптом з Кореї, серед якої ви завжди можете вибрати кращі продукти для власного асортименту.

Популярні продукти Medi peel

Киснева есенція з пептидним комплексом для інтенсивного антивікового впливу Peptide 9 Volume Essence . Зволожує, підвищує тонус і пружність, покращує проникність шкіри.
Антиоксидантна мультизадачная сироватка з пептидами, наіцінамідом, лактобактеріями, керамидами, глутатионом – Cindella Multi-Antioxidant Ampoule . Володіє потужним антивіковим, антиоксидантну, ліфтінговим ефектом.
Омолоджуючий ліфтинг-крем для повік з комплексом з 5 пептидів 5 Growth Factors Eye Tox Cream . Прекрасно бореться зі зморшками і перешкоджає їх появі.

Знайомтеся з актуальних асортиментом і цінами на сайті Lotana. Робіть замовлення, і оригінальна косметика Medi Peel оптом від виробника з документами відправиться до вас вже через кілька годин!

Читати повністю
Ответы на вопросы

Для чого потрібні пептиди?

Завдання пептидів в організмі - регулювати різні фізіологічні процеси. До пептидів відносяться сигнальні молекули, фактори росту, деякі гормони, ферменти.
Використовуються в косметиці пептиди дають шкірі сигнал, на який вона реагує певними змінами, наприклад, починає інтенсивно синтезувати еластин, колаген, гіалуронову кислоту.
Пептиди можуть виконувати найрізноманітніші функції: освітлювати пігментацію, стимулювати лимфоотток і кровообіг, виступати в ролі міорелаксантів і ін.

У чому різниця між пептидом і білком?

І пептиди і білки складаються з амінокислот, за хімічним складом вони не відрізняються, різниця лише в довжині ланцюжків амінокислот - у пептидів вона коротше, ніж у білків. Хоча різниця між ними досить умовна

Основні продукти бренду?

Цей бренд отримав визнання завдяки своїм високоефективним пептидним комплексам, які входять до складу продуктів для всіх етапів догляду за шкірою. Пептидний догляд розроблений таким чином, щоб цілеспрямовано вирішувати більшість естетичних завдань:

  • заспокоювати, загоювати, знімати запалення - Cencica Calming Ampoule
  • розгладжувати зморшки і зміцнювати шкіру - Bor-Tox Peptide Ampoule
  • зволожувати, перешкоджати фотостаріння, омолоджувати - Cindella Multi-antioxidant Ampoule
Товар доданий в Вашу корзину!