KeraSys

Відображаються усі з 21 результату

Стабільна якість, ефективність, підтверджена авторитетними світовими інститутами дерматології, широкий асортимент – якості, завдяки яким корейська косметика для волосся Kerasys стає все більш затребуваною в світі. Продукція бренду – можливість забезпечити ефективний догляд волоссю за доступними цінами і прицільно вирішувати широкий спектр завдань, пов’язаних з волоссям і шкірою голови.

KeraSys ставить амбітну мету – за допомогою домашнього персоналізованого догляду забезпечити результативність порівнянну з професійними засобами, щоб кожен споживач зміг радикально поліпшити стан волосся в рамках невеликого бюджету.

Ви можете придбати оригінальну сертифіковану продукцію Kerasys оптом в компанії Lotana і поповнити асортимент вашого магазину якісним доступним за ціною відходом для волосся.

Особливості косметики KeraSys

Бренд почав випускати Догляду продукти для волосся в 2002 році, і за майже 10 років існування марки було представлено понад 20 лінійок. Кожна лінійка вузькоспеціалізована і поєднує кілька продуктів, спрямованих на догляд відповідно до типу, станом і потребами волосся. У Lotana ви можете купити корейську косметику KeraSys оптом при комфортній сумі мінімального замовлення 3000 грн.

Які завдання вирішує косметика KeraSys?

  • Надає силу і обсяг нееластичним і пошкодженим волоссю (лінійка Original Volume)
  • Позбавляє від сверблячки і лупи (лінійки Original Scalp Clinic і Scalp Balancing)
  • Глибоко відновлює (лінійки Original Damage і Advanced Repair)
  • Зупиняє випадання, надає густоту ослабленим рідкого волосся (лінійка Hair Fall Control)
  • Забезпечує якісний догляд чоловічим волоссю (Kerasys Homme)
  • Перешкоджає ламкості, зміцнює, розгладжує (Oriental Premium)
  • Оздоровлює проблемну шкіру голови (Naturing Refreshing і Deep Cleansing)

Наша компанія – прямий постачальник корейської косметики з максимально лояльними і вигідними умовами замовлення. Клієнтам Lotana завжди доступна оригінальна і якісна корейська косметика оптом без посередників з усіма необхідними документами.

Види шампунів від Kерасіс

Kerasys – виробник, здатний запропонувати рішення кожного споживача, який шукає ефективний догляд, незалежно від типу, довжини, стану волосся.

Так, наприклад, якщо ви шукайте відповідний корейський шампунь, Kerasys зможе запропонувати вам вибір з більше 15 варіантів: живильний Naturing Nourishing або Revitalising для ламких і ослабленого волосся, Scalp Balancing для оптимального догляду за сухою, роздратованою, чутливою шкірою голови, Glamor & Stylish для неймовірною гладкості і блиску і інші.

Вибирайте кращу південнокорейську косметику разом з Lotana!

Читати повністю
Товар доданий в Вашу корзину!