FarmStay

Показано 1–24 із 111

FarmStay — унікальний корейський бренд із понад семирічною історією, що належить відомій фірмі MYUNGIN COSMETICS. Він представляє високоякісні засоби для догляду за шкірою різних типів, а також декоративну косметику для повсякденного життя. А ключовий акцент марка FarmStay робить на ретельне вивчення косметичних засобів та надання своїм клієнтам найкращих інноваційних рішень.

Безперечний успіх FarmStay не лише в Південній Кореї, а й далеко за її межами обумовлений доступними цінами бьюті-продукції та сучасними технологіями виробництва. Як і багато інших брендів корейського походження, дана марка піклується не лише про зовнішній вигляд своєї продукції, але і про її склад.

Ви можете придбати корейську косметику FarmStay оптом — як дрібним, так і крупним — на офіційному сайті Lotana. І вже за декілька днів замовлена продукція надійде на найближче до вас відділення «Нової пошти». Компанія «Лотана» — ваш надійний партнер та постачальник оригінальної корейської бьюті-продукції. Завдяки нам ви можете як замовити оптом FarmStay в Україні, так і купити продукти інших брендів, представлених на сайті.

Особливості косметики FarmStay

В основі концепції бренду FarmStay — застосування лише натуральних інгредієнтів, що поєднують всю продукцію та роблять її абсолютно нешкідливою та безпечною для організму.

Бренд здебільшого спеціалізується на створенні антивікових та зволожуючих засобів з використанням натуральних компонентів, наприклад, равликового муцину, екстрактів ягід, фруктів, стовбурових клітин рослин, що покликані пробудити внутрішню енергію шкіри.

Ви можете придбати корейську косметику оптом без посередників, оформивши своє замовлення на офіційному сайті компанії «Лотана». Хочемо звернути вашу увагу на те, що для нас, команди офіційного дистриб’ютора корейської косметики Lotana, важливо, аби наші партнери були на 100% впевнені в якості продукції та надійності нашого сервісу. Тому з року в рік ми чітко дотримуємося високих стандартів клієнтоорієнтованості, вигідної та комфортної співпраці з партнерами.

Популярні продукти FarmStay

Вся продукція південнокорейського бренду FarmStay відрізняється надзвичайно легкою текстурою, відсутністю жирної плівки після нанесення та швидким поглинанням. Якщо ж вирішите випробувати на собі відому 10-ти ступінчасту програму догляду по-корейськи, то зможете знайти в асортиментній лінійці косметики FarmStay всі необхідні засоби, починаючи з різних продуктів, що очищають, і закінчуючи сироватками, тканинними масками, ампульною сироваткою та корейською косметикою FarmStay колаген.

Завдяки прямому постачальнику корейської косметики Lotana ви можете придбати оригінальні та високоякісні бьюті-продукти з Кореї оптом від виробника.

Читати повністю
Відповіді на запитання

Який ефект від гідрогелевих патчів?

Гідрогелеві патчі мають безліч корисних властивостей: виводять зайву вологу зі шкіри, прибираючи набряклість, зволожують ніжну шкіру навколо очей, покращують кровообіг, зміцнюють судини тощо.

Коли краще робити патчі для очей: уранці чи ввечері?

Наносити патчі потрібно лише вранці. Увечері вони не принесуть користі, більше того, дадуть зворотний ефект наступного дня.

Товар доданий в Вашу корзину!