Elizavecca

Відображаються усі з 19 результатів

Ви напевно легко дізнаєтеся продукти цього бренду по жартівливому яскравого дизайну упаковок. Але зовнішня легковажність у випадку з косметикою Elizavecca поєднується з найсуворішим ставленням до якості продукції та ефективності формул.
Elizavecca – бренд, який належить південнокорейської компанії MIZ Trade Inc, з 1986 року зосередила свої зусилля на виробництві косметичних продуктів на основі безпечних компонентів натурального походження.
Продукція Elizavecca миттєво привертає увагу оригінальністю дизайну і доступною вартістю, створює шанувальників видимими і швидкими результатами догляду і підтримує інтерес споживачів постійними новинками в асортименті.

Lotana – офіційний дистриб’ютор в Україні багатьох південнокорейських косметичних брендів, і, звичайно, у нас представлена затребувана корейська косметика Elizavecca – оптом і за найпривабливішими цінами.

Популярна корейська косметика Elizavecca

Продукція бренду добре знайома українським споживачам, вже завоювала їх довіру і любов і користується високим попитом. Додавши її в свій асортимент, ви зможете запропонувати вашим клієнтам широкий вибір якісних beauty-продуктів для вирішення найрізноманітніших естетичних завдань. Elizavecca, не дивлячись на свою зовнішню «молодіжність», пропонує продукти і для боротьби з віковими змінами шкіри.

Elizavecca випускає продукцію для всіх типів шкіри, для догляду за обличчям, зоною навколо очей, тілом, волоссям. Кожне засіб марки відрізняється приємною консистенцією і ароматом, безпечними натуральними складами.
Вибирайте надійного постачальника, щоб завжди бути впевненими в оригінальності продуктів, оперативній доставці і кращих цінах!
3 переваги роботи з нами:

  • Lotana – прямий постачальник косметики Elizavecca в Україні. А значить, ви отримуєте 100% оригінальну, сертифіковану продукцію.
  • Товар готовий до відвантаження протягом декількох годин після замовлення і приїжджає до вас максимально оперативно.
    Мінімальна сума замовлення всього 3000 гривень, щоб ви могли купити корейську косметику Elizavecca за вигідними цінами в потрібному вам об’ємі.
Читати повністю
Відповіді на запитання

Які засоби потрібні для догляду за обличчям? ,

База будь-якої системи догляду - кошти для очищення, тонізації і зволоження. З 25 років бажано додати в догляд засоби для шкіри навколо очей, наприклад, Gold Cf Nest White Bomb Eye Cream . Після 30 виникає необхідність додаткової підтримки шкіри за допомогою догляду, спрямованого на профілактику і корекцію фотостаріння. Також будь-якій шкірі необхідний захист від ультрафіолету. Перелік необхідних коштів може бути значно розширений в залежності від стану і особливостей шкіри.

Як правильно підібрати засоби по догляду за обличчям?

Догляд за шкірою може знадобитися і в підлітковому віці (13-16 років), особливо якщо присутні ознаки акне. Якщо ніяких проблем зі шкірою немає, рекомендується починати догляд в період 18-20 років. Першими уходовой засобами, актуальними з 16-18 років стають очищаючі продукти і тоніки. З 20 шкірі будь-якого типу потрібно антиоксидантний підтримка і зволоження. Відмінна зволожуюча маска, яку можна застосовувати з 18 років - Milky Piggy Herb Soul Hydro Aqua Jella Pack .

Основні продукти бренду?

У бренду Elizavecca дуже широкий асортимент: уходовая косметика для особи, тіла і волосся, декоративна косметика. Лідери продажу:

  • високоякісні продукти з гіалуроновою кислотою і колагеном, наприклад, сироватка Piggy Hell-Pore Marine Collagen Ample 95%
  • приголомшливі очищаючі маски для обличчя, наприклад, маска на основі натуральної глини Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask
  • косметика з екстрактом ласточкиного гнізда, наприклад, сироватка Cf-Nest 97% B-Jo Serum
Товар доданий в Вашу корзину!