Beauugreen

Показано 1–24 із 27

Бренд Beauugreen багато українські споживачі добре знають завдяки тканинним маскам для обличчя і гідрогелевий патчам для очей і губ. Формула популярності бренду проста – широкий асортимент зрозумілих споживачеві б’юті-товарів за доступними цінами. Це якраз та продукція, з якої покупці охоче експериментують і швидко приймають рішення про покупку. Адже патчі і маски завжди актуальні незалежно від основної системи догляду.

Але крім вартості і хорошого вибору є ще кілька вагомих причин купити оригінальну корейську косметику Beauugreen. По-перше, склади, в яких добре відомі активні компоненти з доведеною ефективністю, по-друге, відповідальний підхід компанії до виробництва своєї продукції, який дозволяє бути впевненим у високій якості товару.

Lotana – офіційний постачальник косметики Beauugreen в Україні, тому нашим клієнтам гарантовані кращі ціни, оперативна доставка в потрібному обсязі і найширший вибір продукції бренду.

Особливості косметики Beauugreen

Косметичний бренд Beauugreen належить великій компанії Beauty Cosmetic Co. Ltd. У своїй лабораторії і науково-дослідному інституті компанії технологи, хіміки, дерматологи і косметологи спільно працюють над вивченням компонентів, розробкою формул, технологій, кращі з яких стануть частиною нових б’юті-продуктів.

Оскільки Lotana – офіційний дистриб’ютор бренду, нашим клієнтам доступна корейська косметика оптом Beauugreen без посередників. А значить, ми точно впевнені в якості та дотриманні правил зберігання та транспортування, надаємо покупцям всі необхідні сертифікати на продукцію і гарантуємо оптимальні оптові ціни.

Вигідні гнучкі умови співпраці враховують інтереси всіх наших клієнтів, незалежно від масштабу бізнесу. З Lotana корейська косметика оптом з Кореї стане частиною вашого асортименту, і у вас не буде причин турбуватися про своєчасних поставках і якості продукції.

Популярні продукти від Beauugreen

Абсолютні хіти бренду – одноразові тканинні маски і патчі для губ і очей. Серед активних компонентів – гідролізований колаген, рубінове і перлова пудра, колоїдне золото, фруктові, рослинні і морські екстракти, глутатіон, маточне молочко та інші.

Серед асортименту Beauugreen можна легко підібрати продукт для вирішення всіх основних завдань: очищення, анти-акне, освітлення, ліфтинг, зволоження, антиоксидантний догляд, anti-age.

На сайті Lotana представлена виключно оригінальна корейська косметика оптом з Кореї. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту, при цьому ретельно відбираємо кожен бренд і продукт.
Для наших клієнтів співпраця з Lotana – це можливість придбати корейську косметику оптом від виробника з документами в необхідному обсязі, не переплачуючи і не переживаючи з приводу якості.

Читати повністю
Товар доданий в Вашу корзину!