Angel Looka

Відображаються усі з 7 результатів

Південнокорейські косметичні бренди люблять дивувати. Корейські споживачі звикли експериментувати з косметикою, тому завдання продукту не тільки ефективно вирішувати свої ететіческіе завдання (зволожувати, підтягувати, освітлювати і т.п.), але і бути помітним, впізнаваним завдяки унікальному дизайну – запалювати бажання спробувати.
Продукція Angel Looka повністю відповідає цій тенденції

  • упаковка і дизайн відразу чіпляють увагу покупця;
  • текстури і аромати забезпечують задоволення від догляду за собою;
  • ефективні поєднання компонентів гарантують видимі результати;
  • заради яких клієнт повертається за ще однією яскравою «баночкою».

Колекція кремів для тіла однозначно припаде до смаку всім шанувальникам тренда K-beauty, фанатам оригінального дизайну продуктів для догляду та поціновувачам приголомшливих «апетитних» текстур і ароматів.

Компанія Lotana ретельно відбирає бренди для співпраці, адже нам важливо, щоб продукція відповідала вимогам якості та безпеки і була не просто конкурентоспроможна, але і в повній мірі відповідала потребам споживачів.

У Лотана представлена корейська косметика Angel Looka оптом, при цьому мінімальна сума замовлення всього 3000 гривень, а значить, ви можете вибирати той обсяг продукції, який відповідає актуальним завданням вашого бізнесу.
З 2014 року ми співпрацюємо як з великими мережевими офлайн і онлайн-магазинами, так і з приватними підприємцями та створюємо однаково комфортні умови співпраці для клієнтів. Тому в Lotana можна купити корейську косметику дрібним і великим оптом і отримати своє замовлення в мінімальні терміни.

Lotana – надійний дистриб’ютор корейської косметики з репутацією і високим потенціалом для українського ринку

Ключові переваги роботи з нами:

  • Lotana – прямий постачальник косметики Angel Looka в Україні. А це дає нашим клієнтам можливість отримати вигідні ціни без додаткових «накруток» і завжди бути впевненими в оригінальності товару, дотриманні умов зберігання і транспортування.
  • У Lotana ви можете купити корейську косметику Angel Looka оптом і отримати своє замовлення буквально на наступний день. Замовлення комплектується за кілька годин і готовий до відвантаження в той же день. А ще доступний самовивезення з нашого складу в Києві!
  • Вигідні ціни на оптові замовлення доступні кожному нашому клієнту, навіть при мінімальному обсязі замовлення. При цьому завжди діють динамічні знижки для замовлень на суму від 5000 і 10 000 гривень.
Читати повністю
Товар доданий в Вашу корзину!