Оптовий постачальник корейської косметики в Полтаві

Показано 1–20 із 738

При достатньому розмаїтті компаній-дистриб’юторів корейської косметики, вибрати «свого» постачальника за фактом виявляється непросто. Асортимент, умови замовлення та доставки, наявність документації, гарантії – це лише частина критеріїв, які доводиться враховувати.

У Лотана ми впевнені, що вигідне, надійне та довгострокове партнерство будується на розумінні потреб клієнта. Вже понад 7 років ми безперервно аналізуємо потреби наших партнерів, починаючи від косметичних мереж національного масштабу, закінчуючи невеликими роздрібними магазинами, приватними косметологами та салонами краси.

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” на сьогоднішній день входить до топ-5 постачальників корейських б’юті-продуктів в Україні. Щодня з нашого складу у Києві до різних куточків країни вирушають сотні посилок. Співпрацюючи з Лотана, ви зможете купити корейську косметику в Полтаві у потрібному вам обсязі – можливий великий та дрібний опт.

Де купити корейську косметику оптом у Полтаві

Достатньо оформити замовлення на сайті, зв’язавшись з менеджером Лотана по телефону, через месенджер або за імейлом, і вже через кілька годин потрібна продукція буде упакована та готова до відвантаження. Нашим партнерам у Полтаві замовлення приходить, як правило, наступного дня після оформлення.

З Лотана корейська косметика оптом без посередників стає доступною до замовлення незалежно від товарообігу підприємства, його концепції та локації – ви можете замовляти б’юті-продукцію понад 30 південнокорейських виробників безпосередньо у постачальника Lotana на суму лише від 3 тисяч гривень.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Чому сотні українських магазинів, клінік і салонів вибирають Лотана в якості свого дистриб’ютора:

  • Впевненість в оригінальності продукції. Ми купуємо косметику великим оптом від виробника з документами, для співпраці відбираємо тільки бренди, які можуть забезпечити стабільність якості та необхідні обсяги постачання. Також ми купуємо через прямих постачальників – офіційних представників брендів.
  • Оперативність замовлення та доставки. До наших клієнтів з різних куточків України оригінальна корейська косметика оптом з Кореї приїжджає за 1-2 дні. Отже, поповнити відсутні позиції можна швидко і без стресу.
  • Асортименти. Лотана представляє косметичні бренди із різних цінових сегментів, а також б’юті-продукти всіх категорій. Особливо вражає вибір доглядових продуктів.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Незалежно від того, чи потрібен вам великий постачальник для великих за обсягом закупівель, чи вас цікавить корейська косметика дрібним оптом у Полтаві, ми зможемо запропонувати умови, вигідні для вашого бізнесу. Замовляйте продукти з будь-якої категорії, будь-якого бренду, без обмеження кількості штук на суму від трьох тисяч гривень, а доставка буде безкоштовною. При великих замовленнях від п’яти та десяти тисяч клієнти отримують додаткові знижки та бонуси.

 

Читати повністю
Відповіді на запитання

Чим хороша корейська косметика?

Корейська косметика стала популярною у всьому світі завдяки поєднанню ефективності та доступної вартості б'юті-продуктів, фокусу виробників на безпеці складів, незвичному, «емоційному» дизайну упаковок, оригінальним продуктам, які по-новому вирішують естетичні завдання споживачів. 

Як зрозуміти, що корейська косметика оригінал?

Купуючи косметику важливо, щоб постачальник надавав документацію, зокрема сертифікати на продукцію і закуповував косметику або у виробника, або виключно через офіційного дистриб'ютора. На упаковці має бути штрих-код, що починається з цифр 880, всі назви та написи повинні бути чіткими та повністю відповідати зовнішньому вигляду продуктів на офіційному сайті бренду.

Товар доданий в Вашу корзину!