Оптовий постачальник корейської косметики у Миколаєві

Показано 1–20 із 738

Для кожного власника магазину косметики незалежно від масштабів бізнесу одне з найбільш наболілих питань – вибір дистриб’юторів. Кожне замовлення, доставлене не вчасно або неповно, негативно впливає на роботу магазину і підриває його репутацію в очах клієнтів. Тому в компанії Лотана ми ставимо своїм головним пріоритетом налагодження комфортних, надійних довгострокових відносин з кожним нашим клієнтом і гарантуємо оригінальність кожного продукту, купленого на нашому сайті, а також оперативність доставки.

У нас можна купити корейську косметику у Миколаєві – після оформлення замовлення буде у поштовому відділенні вже наступного дня. Адже ми формуємо замовлення протягом кількох годин після оформлення, і вони готові до відправлення того ж дня.

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” як свого надійного партнера на постійній основі обирають понад 200 українських компаній – від відомих великих мережевих магазинів до приватних підприємців.

Де купити корейську косметику оптом у Миколаєві

У Лотана ми гарантуємо незмінно вигідні умови співпраці для клієнтів, вже понад 7 років дотримуючись своїх головних принципів:

  • Тільки оригінальна б’юті-продукція – підробки виключені, оскільки ми працюємо з виробниками, замовляючи продукцію у них або у офіційних дистриб’юторів брендів. Купуючи на пряму у постачальника Lotana, ви застрахуєте собі від підробок та завищених цін.
  • Широкий асортимент – у нас ви знайдете б’юті-продукти будь-якої категорії, особливо широкий вибір косметики для обличчя та волосся – понад 25 брендів та понад 1200 унікальних позицій!
  • документація. У нас клієнтам завжди доступна корейська косметика оптом без посередників з усіма необхідними сертифікатами та висновками, щоб ви могли бути впевнені у якості та безпеці продукції.
  • Швидка безкоштовна доставка. Ми прагнемо, щоб клієнт міг замовляти косметику так часто, як це необхідно, і це було завжди зручно та вигідно.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Вся продукція, яку ми закуповуємо в Південній Кореї оптом від виробника з документами або офіційних прямих постачальників, надходить на склад Лотана в Києві. Тут вона зберігається в оптимальних умовах – суворо дотримується режиму вологості/температури/освітлення, щоб косметика зберігала свою якість і всі первісні властивості.

Після оформлення на сайті ми збираємо замовлення та готуємо його до відвантаження протягом кількох годин, в результаті оригінальна корейська косметика оптом з Кореї потрапляє до наших клієнтів у їхньому місті вже наступного дня. Мінімальне очікування та максимальна надійність поставок!

Читати повністю
Відповіді на запитання

Як дізнатися, що корейська косметика оригінал?

Первое на что стоит обратить внимание – штрих-код должен начинаться с цифр 880. Затем сравните написание и расположение всех названий и надписей с изображением продукта на официальном сайте. Есть на продукте есть QR-код, он должен вести на официальный сайт компании, как и любые ссылки/веб-адреса, указанные на упаковке.

Де придбати справжню корейську косметику?

У Lotana представлена ​​винятково оригінальна корейська косметика понад 25 різних брендів. Оригінальність та якість підтверджуються документами. На сайті Лотана можна придбати косметику оптом як великим, так і дрібним - мінімальне замовлення можливе на суму від 3000 грн. Доставка по Україні безкоштовно. У Києві є можливість самовивезення зі складу.

Товар доданий в Вашу корзину!