Оптовий постачальник корейської косметики у Мелітополі

Показано 1–20 із 741

Якщо ваша справа пов’язана з косметичною продукцією та бьюті-індустрією, то ви чітко усвідомлюєте, як іноді складно знайти «свого» — надійного та орієнтованого на довгострокову роботу — постачальника. Ми в «Лотана» розуміємо, що саме від цієї співпраці залежатиме майбутній успіх та репутація вашого власного бізнесу.

За даними нещодавно проведеного дослідження, офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ «Лотана» входить до п’ятірки найкращих постачальників корейських б’юті-продуктів в Україні. Співпрацюючи з нашою компанією, ви маєте можливість придбати корейську косметику в Мелітополі в необхідному вам обсязі — у нас можливий як великий, так і дрібний опт за максимально вигідними умовами.

Де придбати корейську косметику оптом в Мелітополі

Для того, щоб максимально скоротити ризики, пов’язані з низькою якістю, переплатами або ж несвоєчасним постачанням товару, ми радимо обирати лише перевірених постачальників. Нам довіряють сотні великих компаній, салонів краси, клінік естетичної медицини та приватних експертів бьюті-сфери. А ми зі свого боку високо цінуємо їх довіру та робимо максимум, аби гарантувати зазначену якість!

Клієнтам компанії-дистриб’ютора корейської косметики ТОВ «Лотана» доступна лише якісна та оригінальна корейська косметика без посередників. Вся бьюті-продукція, представлена в нашій асортиментній лінійці, закуповується напряму у виробників Південної Кореї або ж у перевірених та надійних офіційних дилерів, тому наші клієнти можуть бути на 100% впевнені в оригінальності кожного продукту.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Складові приміщення ТОВ «Лотана» знаходяться в Києві. Саме звідти оригінальна корейська косметика оптом із Кореї щоденно вирушає до різних точок країни. Ми закуповуємо продукцію великим оптом від виробника з документами — і це надає можливість нашим партнерам отримати сертифікати якості на кожен із представлених товарів.

Також важливо зазначити те, що упаковка та підготовка замовлення до відправлення відбувається протягом досить короткого часу. Лише 2-3 години після оформлення замовлення, і продукція прямуватиме на відділення «Нової Пошти», де вже наступного дня ви зможете її отримати. Зручно та надійно!

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Безперечно, ми розуміємо, що бізнеси різних масштабів відповідно мають різні інтереси. Мережеві магазини потребують надійного крупного постачальника, що матиме змогу забезпечити значні за обсягом постачання, а, наприклад, приватні фахівці з естетичної медицини більше зацікавлені в дрібному опті на вигідних умовах.

І, звісно ж, команда «Лотана» намагається враховувати це у своїй роботі. Ми надаємо нашим клієнтам можливість робити закупівлі у тих обсягах, котрі відповідають їх потребам. Ви можете придбати корейську косметику дрібним оптом у Мелітополі, замовивши будь-який товар на суму від 3,000 гривень. До того ж за великих оптових замовлень ми з радістю запропонуємо вам додаткові приємні знижки.

Читати повністю
Відповіді на запитання

У чому переваги корейської косметики?

Корейська косметика — це в першу чергу про високу якість за доступною ціною. Бьюті-продукти від південнокорейських виробників — стандарт якості, що високо цінується не лише в Кореї, але й за її межами, у всьому світі.

Чому цінується корейська косметика?

Корейська косметика користується величезним попитом. Дуже важливий момент — її ексклюзивний склад. У бьюті-засобах здебільшого використовуються унікальні компоненти, котрі можна отримати лише в країні походження, а саме: азіатська центелла, муцин, екстракт кори фукуса тощо.

Товар доданий в Вашу корзину!