Оптовий постачальник корейської косметики в Львові

Показано 1–20 із 738

Успішність будь-якого бізнесу, пов’язаного з продажами косметики, безпосередньо залежить від якості товару. Для магазинів вибір постачальника відбивається не тільки на прибутковості підприємства, а й на його репутації. Адже клієнт повинен завжди отримувати товар оригінальний, якісний, з актуальними термінами придатності, в належній упаковці. Без цього фундаменту не може будуватися лояльність клієнта.

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” – компанія-постачальник для магазинів, які піклуються про свою репутацію і хочуть оперативно отримувати оригінальну сертифіковану б’юті-продукцію – за кращими цінами, комфортно і вчасно. У Lotana ви можете вигідно і швидко купити корейську косметику в Львові, вибравши з асортименту з понад 1000 товарів.

Де купити корейську косметику оптом в Львові

Вже більше 7 років Lotana працює на ринку України, надаючи своїм клієнтам доступ до оригінальної косметиці кращих південнокорейських брендів на найвигідніших для бізнесу умовах.

Нашим клієнтам доступна високоякісна корейська косметика оптом без посередників – вся продукція закуповується або безпосередньо у постачальника, або у перевірених офіційних дилерів.

Ми співпрацюємо тільки з надійними виробниками і дистриб’юторами, які ніколи не підводять в питаннях якості продукції. Завдяки великим обсягам закупівель та багаторічній співпраці ми отримуємо вигідні умови закупівлі та може запропонувати кращу вартість товару своїм клієнтам.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Lotana офіційно представляє в Україні такі затребувані серед споживачів бренди, як Dr.Jart , Innisfree , Elizavecca , Laneige , Enough , JMsolution , Some by mi і інші. А марки Beauugreen и Gaston , які відрізняються динамічним зростанням попиту, наша компанія поставляє на правах ексклюзивного дистриб’ютора.

Чому співпраця з Лотана – це вигідно?

  • Ми закуповуємо товар оптом від виробника з документами і у прямих постачальників, в результаті ми можемо гарантувати оригінальність кожного продукту, придбаного на нашому сайті.
  • Косметика зберігатися на складі Лотана в Києві з дотриманням оптимального режиму вологості і температури.
  • Ви можете отримати висновок СЕС на будь-який товар.
  • Лотана постійно розвиває асортимент, пропонуючи як впізнавані хіти, так і найактуальніші новинки південнокорейської косметики.
  • Буквально на наступний день після оформлення замовлення на сайті Lotana оригінальна корейська косметика оптом з Кореї вже буде доставлена до Львова або будь-яке інше місто України.

Вигідні умови на дрібний і великий опт

Компанія Lotana – великий постачальник і наші умови співпраці враховують потреби як мереж і магазинів з великим товарообігом, так і приватних підприємців, яких цікавлять максимально лояльні умови на дрібний опт.

Якщо вам потрібна корейська косметика дрібним оптом в Львові, ви можете зробити замовлення на сайті Лотана на суму всього від 3 тисяч гривень. На великі оптові замовлення діють знижки в залежності від обсягу закупівлі.

Читати повністю
Відповіді на запитання

Як перевірити на оригінальність корейську косметику?

Найпростіше - уважно звірити зовнішній вигляд упаковки і баночки на офіційному сайті і перевірити написання і розташування всіх назв. Штрих-код продукту повинен починатися з цифр 880. Якщо на упаковці / баночці вказаний QR-код, він повинен вести на офіційний сайт бренду. Вибирайте надійних постачальників - офіційних дистриб'юторів корейських б'юті-брендів!

Для чого потрібна корейська косметика?

Корейська косметика дозволяє вирішувати всі найпоширеніші естетичні завдання, які стосуються шкіри обличчя, тіла і волосся. При цьому косметика корейських брендів володіє прекрасним співвідношенням ціни, безпеки та ефективності. За допомогою корейських б'юті-продуктів можна сформувати систему догляду для будь-якого віку, типу / стану шкіри.

Чому корейська косметика така дорога?

Корейська косметика буває різних категорій і різних цінових сегментів. Серед південнокорейських брендів також існує мас-маркет, професійна і преміум-косметика, і вартість на цю продукцію відрізняється. При цьому в порівнянні з американськими канадськими та європейськими б'юті-брендами, корейська косметика аналогічного рівня варто, як правило дешевше.

Товар доданий в Вашу корзину!