Оптовий постачальник корейської косметики у Кременчуці

Показано 1–20 із 741

Ви в пошуках максимально вигідних та лояльних умов на купівлю якісної бьюті-продукції від корейських виробників? Бажаєте оптом придбати корейську косметику у Кременчуці, уникнувши ризику несвоєчасної доставки або ж непоставок?

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ «Лотана» — унікальна можливість замовляти косметику понад 30 корейських брендів за приємною оптовою ціною та отримувати своє замовлення вже за декілька днів у будь-якому куточку України.

Наша команда вже більше восьми років співпрацює з підприємствами різного формату (від салонів краси, клінік естетичної медицини, невеликих онлайн-магазинчиків та приватних бьюті-експертів до масштабних національних мереж). Вибудовування комфортних умов взаємодії з клієнтами, удосконалення процесів дистрибуції та поступове розширення асортиментної лінійки — основні пріоритети та глобальні вектори нашого розвитку.

Де придбати корейську косметику оптом у Кременчуці

Для того, щоб придбати бьюті-продукти, вам необхідно оформити замовлення на офіційному сайті Lotana, зв’язавшись з менеджером по телефону, через месенджер або за імейлом. Зважаючи на успішний 8-річний досвід, наша логістика функціонує чітко та злагоджено, тому вже за декілька днів ви зможете отримати своє замовлення у відділенні «Нової пошти» вашого міста.

Купуючи косметичні продукти напряму в постачальника, компанії «Лотана», ви можете не сумніватися в тому, що робите вибір на користь 100% якісних та оригінальних бьюті-товарів від найкращих південнокорейських виробників. З нами корейська косметика оптом без посередників — більше, ніж можливо!

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Lotana — це найкращі корейські косметичні засоби оптом від виробника з документами. Завдяки багатому досвіду функціонування на українському ринку, нам вдалося вдосконалити та ретельно відпрацювати систему дистрибуції й логістики.

До того ж, наша команда відкрита до взаємовигідної співпраці з підприємствами бьюті-індустрії: великими компаніями, салонами краси, центрами фахової естетичної медицини та приватними експертами-косметологами. Тримаючи фокус на вибудовування максимально комфортної взаємодії з партнерами, ми також надаємо оригінальну корейську косметику оптом з Кореї, незважаючи на концепцію та товарообіг бізнесу.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Різні бізнеси, різний масштаб та відповідно різні інтереси. Великі мережеві магазини з великим товарообігом потребують крупних постачальників. У порівнянні менші бізнеси зацікавлені у закупці косметики в порівняно невеликих обсягах. Ми зі свого боку чітко усвідомлюємо цей факт та беремо до уваги потреби всіх партнерів, враховуючи це у своїй роботі.

У нас ви можете купити корейську косметику дрібним оптом у Кременчуці, замовивши будь-який товар на суму від 3 тисяч гривень. А при великих оптових замовлень ми запропонуємо вам додаткові знижки. Lotana робить все можливе, аби гарантувати вам максимально вигідні та комфортні умови для співпраці!

Читати повністю
Відповіді на запитання

Що можна придбати з корейської косметики?

Асортимент офіційного дистриб’ютора «Лотана» постійно збільшується, поповнюючись новими корейськими косметичними брендами. Вже зараз до нашого вибору входить понад 30 компаній, що виробляють якісну бьюті-продукцію. Особливо радимо звернути увагу на нашу добірку доглядових засобів та декоративну косметику — дані категорії є безперечними фаворитами серед партнерів Lotana.

Як відрізнити справжню корейську косметику?

Досить часто недобросовісні виробники підробок користуються неуважністю споживачів та навмисно роблять помилки у написанні назви товару або ж бренду. До того ж, відмінність всього в одній літері допомагає їм уникнути відповідальності. До прикладу: BB-crearn замість BB-cream. На перший погляд виглядає досить схоже (у першому варіанті буква «m» замінюється на візуально схоже поєднання букв «rn»).
Будьте уважними, купуючи бьюті-продукцію! Також акцентуємо вашу увагу на тому, що обираючи продукцію компанії-дистриб’ютора «Лотана», ви робите вибір на користь 100% оригінальних товарів.

Товар доданий в Вашу корзину!