Оптовий постачальник корейської косметики у Хмельницькому

Показано 1–20 із 741

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ «Лотана» постачає в Україну косметичну продукцію найкращих південнокорейських виробників ще з 2014-го року. І протягом восьми років успішного функціонування на українському ринку компанія вибудовує зручні для клієнтів процеси, а також формує фундамент для максимально комфортної та взаємовигідної роботи й розвитку своїх партнерів.

Наша команда щоденно відправляє замовлення в різні куточки країни, тримаючи руку на пульсі та докладаючи зусилля, аби клієнти отримали свої косметичні засоби якнайшвидше. Ви можете придбати корейську косметику в Хмельницькому, оформивши замовлення на офіційному сайті Lotana або за телефоном буквально за декілька хвилин. Ми закликаємо вас не хвилюватися, адже завдяки 8-річному досвіду роботи на ринку України наші процеси дистриб’юції та логістики відточені до найкращого рівня, котрим ми можемо пишатися!

Де придбати корейську косметику оптом у Хмельницькому

Для того, щоб максимально скоротити ризики, котрі пов’язані з низькою якістю, переплатами або ж несвоєчасним постачанням товару, ми нагально радимо обирати лише перевірених постачальників. Нам довіряють тисячі великих компаній, салонів краси, клінік естетичної медицини та приватних експертів бьюті-сфери. А ми зі свого боку високо цінуємо їх довіру!

  • Купуючи напряму в постачальника корейської косметики ТОВ «Лотана», ви можете не сумніватися в тому, що робите вибір на користь 100% оригінальної високоякісної продукції за вигідною ціною.
  • Зважаючи на той факт, що продукція великої кількості брендів Lotana закуповується безпосередньо у виробника, тому нашим клієнтам доступна корейська косметика оптом без посередників. Завдяки багаторічній плідній співпраці з партнерами ми маємо можливість підтримувати стандарт якості та гарантувати оригінальність товару.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

В Lotana ми пропонуємо лише найкращу корейську косметику оптом від виробника з документами. Ми відкриті до взаємовигідної співпраці з великими компаніями, салонами краси, клініками естетичної медицини та приватними фахівцями бьюті-сфери, тому також надаємо оригінальну корейську косметику оптом з Кореї.

Оскільки компанія постачає корейську косметику на український ринок вже понад 8 років, нам вдалося ретельно відпрацювати систему дистрибуції та логістики. Завдяки успішному досвіду сьогодні ми забезпечуємо оперативність доставки та надзвичайну комфортність взаємодії для кожного клієнта.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Ми чітко усвідомлюємо, що бізнеси різних масштабів відповідно мають різні інтереси. Мережеві магазини потребують надійного крупного постачальника, що матиме змогу забезпечити значні за обсягом постачання, а, наприклад, приватні фахівці з косметології здебільшого зацікавлені в дрібному опті на вигідних умовах.

І, звісно ж, наша команда намагається враховувати це у своїй роботі. Ми надаємо нашим клієнтам можливість робити закупівлі у тих обсягах, котрі відповідають їх потребам. Ви можете придбати корейську косметику дрібним оптом у Хмельницькому, замовивши будь-який товар на суму від 3,000 гривень. Більше того, за великих оптових замовлень ми з радістю запропонуємо вам додаткові приємні знижки.

Читати повністю
Відповіді на запитання

Що можна придбати з корейської косметики?

Асортиментна лінійка компанії Lotana надзвичайно велика та варіативна. У нас ви можете придбати будь-яку корейську косметику, залежно від ваших задач та цінового діапазону. Якщо ви в пошуках затребуваних та добре відомих споживачеві косметичних продуктів, то радимо звернути увагу на тканинні маски, патчі для обличчя, губ і очей, лінійки косметики з азіатською центеллою, антивікові продукти з пептидами, відновлювальні засоби, ВР і СС-креми.

Як відрізнити справжню корейську косметику?

Для того, щоб чітко розуміти, чи справжня перед вами косметика, необхідно перевірити продукт на відповідність декільком критеріям. На упаковках оригінальних косметичних товарів південнокорейського виробництва завжди вказано штрих-код, склад, рекомендації щодо застосування, країну-виробника (Made in Korea), дату виробництва, термін придатності та номер партії.

Товар доданий в Вашу корзину!