Оптовий постачальник корейської косметики в Херсоні

Показано 1–20 із 741

Якщо для стабільної успішної роботи вашого бізнесу потрібен постачальник б’юті-товарів з Кореї, Lotana – компанія, з якою ви знайдете надійного партнера для розвитку та зростання вашого підприємства. Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” пропонує вигідні умови замовлення великим та дрібним оптом, здійснюючи доставку в будь-який куточок України протягом 1-2 днів. . Ви можете купити корейську косметику в Херсоні, при цьому вибирати товари з будь-якої категорії та в будь-якій потрібній кількості.

Ми понад 8 років співпрацюємо з українськими магазинами, роздрібними мережами, салонами, клініками косметології, приватними підприємцями та розробили схему співпраці, зручну та вигідну для кожного клієнта Лотана.

Де купити корейську косметику оптом у Херсоні

Вибираючи постачальника бьюті-продукції, звертайте увагу на низку критеріїв:

  • Ціни
  • Умови замовлення (мінімальна сума замовлення, чи є обмеження за категоріями, кількістю товару в замовленні тощо)
  • Наявність документів на продукцію
  • Терміни та умови постачання
  • Асортимент
  • Як давно компанія-постачальник працює на ринку

Ви можете замовляти косметику з Кореї в потрібному об’ємі на пряму у постачальника – компанії Лотана. Достатньо одного разу зареєструватися на сайті і вам буде доступна якісна, оригінальна корейська косметика оптом без посередників, яку вам безкоштовно доставлять до НП вашого міста.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Співпрацюючи з Lotana вам не потрібно чекати тижнями, доки буде доставлена ​​потрібна продукція або замовляти товар тільки у великому обсязі. Вся продукція, яку ми купуємо оптом від виробника з документами або у перевірених офіційних прямих постачальників, зберігатиметься на складі Lotana в Києві. Замовляючи продукцію, ви відразу бачите, які товари знаходяться в наявності, тому можете точно розрахувати терміни поставки. Протягом 1-2 днів після оформлення замовлення на сайті оригінальна корейська косметика оптом з Кореї буде доставлена ​​у Херсоні або іншому місті України. Також можливе самовивіз із київського складу.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Наші умови замовлення та доставки, як і наші ціни, привабливі як для клієнтів, яким потрібен великий постачальник для великих обсягів закупівель, так і для тих, кого цікавить корейська косметика дрібним оптом у Херсоні чи іншому місті України.

Купуючи косметичну продукцію дрібним оптом, ви можете вибирати на сайті товари в будь-якій кількості, будь-якій категорії та бренда, єдина умова сума замовлення має бути 3000 грн та вище. Доставка – за рахунок Лотана.

При покупці на суму від 5 та 10 тисяч діють додаткові знижки та бонуси, що робить умови ще більш привабливими для великих оптових замовлень.

Читати повністю
Відповіді на запитання

У чому особливість корейської косметики?

Головний секрет популярності корейських бьюті-продуктів – поєднання високої ефективності та доступної вартості косметики. Ринок косметики в Південній Кореї дуже висококонкурентний, а споживачі привчені ретельно та прискіпливо вивчати склади, тому бренди постійно змагаються у створенні ще безпечніших, інноваційних та ефективних косметичних формул.

Що входить до корейської косметики?

Корейські виробники випускають косметику всіх категорій: для тіла, волосся, для шкіри обличчя, шиї, зони навколо очей, засоби для макіяжу.

Товар доданий в Вашу корзину!