Оптовий постачальник корейської косметики в Харкові

Показано 1–20 із 738

Репутація будь-якого магазина залежить в першу чергу від якості продукції, яку він пропонує своїм клієнтам. Тому для керівників і власників магазинів косметики першочерговим завданням є вибір постачальника, який гарантовано не підведе з якістю товару і термінами поставки. Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” – компанія, яку обрали для свого бізнесу вже понад 200 компаній, від великих інтернет-магазинів і мереж, до невеликих приватних підприємств. У Lotana можна купити корейську косметику оптом в Харкові і бути впевненими, що вам доступна оригінальна косметика на вигідних і комфортних умовах. Корейська косметика оптом в Харкові, придбана на сайті https://lotana.com.ua , стане запорукою лояльності ваших клієнтів.

Де купити корейську косметику оптом в Харкові?

На сайті компанії Лотана представлена ретельно відібрана, оригінальна і високоякісна корейська косметика оптом без посередників. Продукцію багатьох брендів ми закуповуємо на пряму у постачальника, або через офіційного дистриб’ютора, а це значить, що ми, по-перше, можемо запропонувати кращі ціни, а, по-друге, виключається ризик підробки. Більш того, ми тестуємо і ретельно перевіряємо косметику перед тим, як запропонувати її нашим клієнтам. Ми впевнені в безпеці формул, ефективності складів, якості упаковки, актуальності термінів придатності. Строго дотримуються правила зберігання і транспортування.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Lotana – це можливість придбати сертифіковану продукцію оптом від виробника з документами – сертифікатами якості міжнародного зразка. Широкий асортимент дозволяє вибрати відповідні товари з різних категорій і цінових сегментів. Багато засобів доступні в форматі мініверсію і пробників, що дозволяє протестувати б’юті-продукти, оцінити їх аромат / консистенцію / ефективність впливу, та й просто недорого познайомитися з різними засобами. Оскільки в Lotana представлена оригінальна корейська косметика оптом з Кореї, яку ми у великій обсязі закуповуємо у виробників і прямих постачальників, а також є офіційними дистриб’юторами багатьох південнокорейських брендів, ми можемо гарантувати надійне співробітництво і найбільш вигідні умови закупівлі. Лотана – ексклюзивний представник брендів Beauugreen и Gaston. Саме у нас з’являються найсвіжіші новинки цих та багатьох інших косметичних марок.

Вигідні умови на дрібний і великий опт

Незважаючи на те, що Лотана – великий постачальник, ми співпрацюємо як з великими відомими б’юті-мережами, так і з магазинами з невеликим товарообігом, які знаходяться на стадії розвитку і зростання. І ми можемо впевнено стверджувати, що комфортні умови створені для всіх клієнтів Lotana. Так, якщо вас цікавить корейська косметика дрібним оптом в Харкові, то для покупки вам достатньо зареєструватися на сайті і оформити замовлення на суму від 3000 гривень. Замовлення ми відправляємо з нашого складу в Києві – вже буквально через пару годин після замовлення товар готовий до відвантаження.

Читати повністю
Товар доданий в Вашу корзину!