Оптовий постачальник корейської косметики в Івано-Франківську

Показано 1–20 із 741

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ «Лотана» має успішний 8-річний досвід функціонування на українському ринку. Протягом цього досить тривалого часу наша команда орієнтується на формування фундаменту комфортної та взаємовигідної роботи й розвитку своїх клієнтів.

Для нас важливо забезпечувати для партнерів максимально сприятливі та комфортні робочі умови. Наявність гарантій та всієї необхідної документації, широка асортиментна лінійка, умови замовлення та доставки, — важливість тієї чи іншої складової применшити складно, саме тому ми орієнтуємося на постійний всебічний розвиток та вдосконалення всіх процесів.

Ви завжди можете купити корейську косметику в Івано-Франківську, оформивши замовлення на офіційному сайті Lotana, за телефоном чи в зручному месенджері за декілька хвилин. І вже за 1-2 дні товар буде надіслано на відділення «Нової пошти», де ви зможете його отримати. Швидко, а головне — надійно!

Де придбати корейську косметику оптом в Івано-Франківську

Якщо ваш бізнес пов’язаний з бьюті-індустрією, ймовірно, ви знаєте, як важливо мати постачальника, на котрого можна покластися. Компанія Lotana — саме такий, надійний партнер!

Завдяки нам оригінальна та якісна корейська косметика оптом без посередників є доступною до замовлення. І це не беручи до уваги товарообіг вашого підприємства та його місцезнаходження. Lotana здійснює закупки безпосередньо в постачальників — найкращих південнокорейських виробників.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Чому сотні українських магазинів, клінік естетичної медицини та салонів краси обирають Лотана як свого дистриб’ютора?

Виділимо декілька основних та важливих аспектів:

  • Оперативність замовлення та доставки

До наших партнерів, котрі знаходяться в різноманітних та часто віддалених куточках України оригінальна корейська косметика оптом з Кореї приїжджає лише за декілька днів. Наші партнери зазначають: завдяки такій оперативності з боку команди «Лотана» вони завжди мають можливість поповнити відсутні позиції швидко та без стресу.

  • 100% впевненість в оригінальності продукції

Ми купуємо косметику крупним оптом від виробника з документами, а для тісної та довгострокової співпраці обираємо виключно ті бренди, котрі можуть забезпечити стабільність якості та необхідні обсяги постачання. До того ж, ми купуємо через прямих постачальників — офіційних представників брендів.

  • Асортиментна лінійка

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ «Лотана» представляє бьюті-бренди із кардинально різних цінових сегментів, а також косметичні продукти всіх категорій.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Нам вдалося розробити схему співпраці, яка є доволі привабливою як для приватних підприємців, котрих цікавлять найбільш зручні умови придбання косметики в невеликому обсязі, так і для мережевих магазинів з відповідним товарообігом, яким необхідний доволі крупний постачальник.

Ви завжди маєте можливість оформити замовлення, обравши бьюті-продукти будь-яких брендів з будь-яких категорій на суму від 3,000 гривень. У такому разі доставка на поштове відділення «Нової пошти» здійснюватиметься за рахунок компанії «Лотана». Таким чином, корейська косметика дрібним оптом в Івано-Франківську доступна клієнтам Lotana на максимально комфортних та вигідних умовах!

Читати повністю
Відповіді на запитання

Що можна придбати з корейської косметики?

Лотана співпрацює з понад 30 найкращими південнокорейськими брендами косметики, котрі виготовляють якісну та оригінальну косметику. Особливо вражає наш вибір доглядових продуктів. Саме тому ми радимо знайти саме той продукт, котрий припаде вам до душі та стане фаворитом!

Як відрізнити справжню корейську косметику?

Важливим критерієм, котрий допоможе вам відрізнити підробку від оригіналу, є унікальна упаковка. Зовсім не секрет, що південнокорейські виробники роблять все «на совість». І упаковка не є винятком!
Для неї використовують лише високоякісні матеріали та фарби. Тому звертайте увагу на те, як вона виготовлена: літери та малюнки повинні бути чітко надруковані та не стиратися від дотику.

Товар доданий в Вашу корзину!