Оптовий постачальник корейської косметики в Дніпрі

Показано 1–20 із 738

Зацікавленість споживачів України в косметиці корейських брендів незмінно зростає, і українські магазини косметики все в більших обсягах включають корейські декоративні і Догляду б’юті-засоби, щоб задовольнити запити своїх клієнтів. І, звичайно, вибір постачальника стає першочерговим найважливішим питанням. Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ “Лотана” вже більше 7 років (з 2016 року) представляє продукцію провідних південнокорейських брендів, таких як Dr.Jart, Laneige, Inissfree Elizavecca, JMsolution, Enough, Some by mi, і інших. Ми відповідає вимогам як великих мережевих компаній, які зацікавлені в замовленнях великих обсягом, так і приватних підприємців, яким потрібен дрібний опт на вигідних умовах. Ми працюємо з більш ніж 200 українськими компаніями, і оперативно доставляємо замовлення в будь-яку точку України. Ви можете купити корейську косметику в Дніпрі і отримати товар буквально на наступний день після оформлення замовлення.

Де купити корейську косметику оптом в Дніпрі

Лотана вдається утримувати незмінно вигідні ціни на весь асортимент косметики і гарантувати комфортна співпраця нашим партнерам:

  • Ми закуповуємо продукцію на пряму у постачальника або у перевірених надійних офіційних постачальників;
  • Ми давно на ринку, і наші домовленості з виробниками і постачальниками дозволяють отримувати стабільні найкращі ціни;
  • Налагоджені і відпрацьовані роками процеси дозволяють забезпечувати максимальну оперативність поставок – буквально через кілька годин після замовлення товар готовий до відвантаження – в результаті корейська косметика оптом без посередників приходить в Дніпро та інші міста України на наступний же день.
  • Прямі поставки корейської косметики зі складу

Завдяки тому, що ми закуповуємо косметику або оптом від виробника з документами, або у прямих постачальників з бездоганною репутацією, ми не тільки утримуємо ціни на максимально доступному для наших клієнтів рівні, ми впевнені в оригінальності і максимальної оперативності поставок. Косметика зберігатися на нашому складі в Києві, де ми суворо дотримуємося оптимальний режим вологості і температури, щоб якість продукції гарантовано залишалося незмінно високим і для наших клієнтів, і для кінцевих споживачів. На кожен товар з асортименту Лотана ви можете запитати документи, що підтверджують відповідність міжнародним нормам якості та висновки СЕС. У нас представлена виключно оригінальна корейська косметика оптом з Кореї, за якість якої ми відповідаємо аж до моменту отримання замовлення клієнтом.

Вигідні умови на дрібний і великий опт

Lotana – великий постачальник корейської б’юті-продукції, з яким вигідно співпрацювати великим ритейлерам і невеликим магазинам. Для клієнтів, яких цікавить великий опт, ми пропонуємо динамічну систему знижок, в залежності від обсягу замовлення. Якщо вас цікавить корейська косметика дрібним оптом в Дніпрі, сума мінімального замовлення – всього від 3000 гривень, а значить, ви можете робити замовлення в зручному для вас обсязі. Доставка для клієнтів Лотана завжди залишається безкоштовною.

Читати повністю
Товар доданий в Вашу корзину!