Оптовий постачальник корейської косметики у Чернівцях

Показано 1–20 із 741

Якщо ваша справа безпосередньо пов’язана з косметичною продукцією та бьюті-індустрією, то ви, ймовірно, розумієте, як іноді складно знайти «свого» — надійного та орієнтованого на взаємовигідну довгострокову роботу — постачальника. Звичайно ж, саме від цієї співпраці залежатиме майбутній успіх та репутація вашого власного бізнесу. Від неузгодженого й різкого підвищення цін на продукцію до затримок, спричинених незлагодженістю всіх логістичних процесів, — кожен такий курйозний момент стає джерелом додаткових труднощів у спільній роботі.

Команда офіційного дистриб’ютора корейської косметики ТОВ «Лотана» ставить собі за мету створити найбільш вигідні та лояльні умови, що сприятимуть максимально ефективній і безперешкодній роботі наших партнерів. Ми на постійній основі співпрацюємо з більш ніж 200 магазинами, салонами краси, центрами естетичної медицини та приватними спеціалістами, поставляємо косметичну продукцію від найкращих південнокорейських брендів до онлайн- та мережевих магазинів, магазинів Duty Free, незмінно враховуючи потреби бізнесу будь-якого масштабу.

Ви завжди можете придбати оригінальну корейську косметику в Чернівцях та отримати своє замовлення на відділення служби доставки «Нова пошта» вже наступного дня після його оформлення на сайті, у зручному месенджері або за телефоном.

Де придбати корейську косметику оптом у Чернівцях

Для цього вам необхідно оформити замовлення на офіційному сайті Lotana, зв’язавшись з менеджером по телефону, через месенджер або за імейлом. Вже за декілька годин обрана вами продукція буде надійно упакована та готова до відвантаження. Нашим клієнтам, котрі знаходяться у Чернівцях, замовлення надходять швидко — вже наступного дня після оформлення, що свідчить про якісні стандарти функціонування логістики нашої компанії.

З дистриб’ютором бьюті-продукції «Лотана» оригінальна та високоякісна корейська косметика оптом без посередників стає доступною до замовлення незалежно від концепції, товарообігу та фактичної локації підприємства. Ви маєте можливість замовляти косметичні засоби понад 30 найкращих південнокорейських виробників напряму в постачальника Lotana.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Замовляючи бьюті-продукцію на офіційному сайті компанії «Лотана», ви матимете можливість спланувати термін отримання товару. Коли ви впевнені, що будь-якої миті можете придбати якісну корейську бьюті-продукцію з будь-якої категорії оптом від виробника з документами, ви можете більш ефективно вибудовувати бізнес-процеси власного підприємства.

Вся оригінальна корейська косметика оптом з Кореї, яку ми регулярно закуповуємо у прямих постачальників та виробників, зберігається на складі, що знаходиться в столиці.

Упаковка та підготовка замовлення до відправлення відбувається протягом досить короткого часу. Лише 2-3 години після оформлення замовлення, і продукція прямуватиме на відділення «Нової Пошти», де вже наступного дня ви зможете її отримати. Зручно, швидко та надійно!

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Нами було розроблено умови, котрі дозволяють врахувати потреби бізнесів різноманітного масштабу — як малих, так і великих підприємств з відповідним товарообігом.

До того ж, на великі оптові замовлення ми пропонуємо приємні додаткові знижки та бонуси. А якщо для вашого бізнесу потрібна корейська косметика дрібним оптом у Чернівцях, ви можете зробити замовлення всього від трьох тисяч гривень за найбільш вигідними умовами.

Читати повністю
Відповіді на запитання

Що можна придбати з корейської косметики?

На офіційному сайті Lotana ви знайдете великий перелік бьюті-товарів на будь-який смак та гаманець. Ми пропонуємо різноманітні продукти від найкращих корейських брендів, призначені для догляду за обличчям, волоссям, тілом. До того ж, маємо унікальну асортиментну лінійку декоративного макіяжу — радимо звернути увагу тим, хто не байдужий до високоякісних та недорогих товарів!

Як відрізнити справжню корейську косметику?

Експерти пропонують велику кількість порад, завдяки котрим можна перевірити корейську косметику на автентичність та оригінальність. Однією з них є перевірка упаковки продукту: на ній обов’язково має бути вказано штрих-код, країну-виробника, склад товару та дату його виробництва.

Товар доданий в Вашу корзину!