Оптовий постачальник корейської косметики у Черкасах

Показано 1–20 із 741

Пошуки надійного та перевіреного постачальника бувають досить складним та трудомістким процесом. Асортиментна лінійка, наявність необхідної документації, гарантій, умови замовлення та доставки — применшити значущість кожного з цих критеріїв доволі непросто.

У Lotana ми розуміємо, що репутація вашого бізнесу безпосередньо залежить від цього партнерства. Тому гарантуємо не лише широкий вибір бьюті-продукції від корейських виробників, а й найкращі умови для ефективної та комфортної роботи наших партнерів.

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ «Лотана» — це понад 8 років успішного досвіду роботи на українському ринку. Нам довіряють понад 200 магазинів, салонів та приватних професіоналів бьюті-сфери.

Клієнти Lotana знаходяться в найрізноманітніших куточках України та навіть світу. Саме тому ви з легкістю можете купити корейську косметику в Черкасах та вже наступного дня отримати своє замовлення на відділенні «Нової пошти» — швидко та без стресу!

Де придбати корейську косметику оптом в Черкасах

Для нас важливо, щоб наші клієнти були на 100% впевнені в якості продукції та надійності нашого сервісу. Тому з року в рік команда Lotana дотримується високих стандартів клієнтоорієнтованості та комфортної співпраці з партнерами.

Ви можете не сумніватися в оригінальності та високій якості нашої продукції. Обираючи Lotana, сотні магазинів, клінік та салонів по всій Україні купують корейську косметику оптом за приємною ціною та найбільш вигідними умовами напряму в постачальника.

Прямі поставки корейської косметики зі складу

Закуповуючи бьюті-продукти великими партіями безпосередньо у прямих постачальників або оптом від виробника з документами, ми доставляємо її до наших складських приміщень. Там ми ретельно стежимо за дотриманням всіх умов зберігання косметичних засобів: починаючи від контролювання оптимального рівня вологості та закінчуючи підтримуванням стабільної температури повітря. До того ж ми суворо перевіряємо цілісність упаковок та терміни придатності кожного засобу.

Протягом декількох годин після оформлення замовлення на сайті/телефоном/у зручному для вас месенджері товар буде упакований та повністю готовий до відвантаження. Ви матимете можливість отримати його у відділені чи поштоматі «Нової пошти» або ж безпосередньо на нашому складі. Для команди компанії Lotana Cosmetics надзвичайно важливо, аби наші клієнти отримували корейську косметику оптом з Кореї максимально оперативно та в хорошому стані.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Lotana — офіційний дистриб’ютор та крупний постачальник великої кількості косметичних брендів. Завдяки багаторічному досвіду успішної співпраці з Південною Кореєю наша асортиментна лінійка відрізняється різноманітністю бьюті-товарів різних цінових категорій. У нас ви також можете придбати корейську косметику дрібним оптом у Черкасах. Для цього необхідно придбати будь-який товар будь-якого бренду на суму від трьох тисяч гривень.

Читати повністю
Відповіді на запитання

Кому підходить корейська косметика?

Корейська косметика вирізняється не лише натуральним походженням, а й високою якістю, котру неможливо не відмітити. Увесь асортимент косметики з Кореї, представлений в асортиментній лінійці ТОВ «Лотана», підходить для всіх типів шкіри, залежно від конкретного призначення того чи іншого продукту.

У чому полягає секрет корейської косметики?

Щоправда, секрету як такого не існує. Успіх компаній, з котрими співпрацює Lotana, складається з таких складових, як: натуральні інгредієнти, висока якість та доступна ціна.

Товар доданий в Вашу корзину!