Знайомтеся з новими брендами на виставці InterCharm-2020 разом з LOTANA!

InterCharm Ukraine – міжнародна виставка, яка об’єднує всю індустрію краси в Україні. Звичайно, компанія Lotana буде в числі учасників InterCharm-2020 (16-18 вересня, Київ) і надасть можливість відвідувачам виставки познайомитися з новими цікавими професійними косметичними брендами: RejudiCare Synergy, Allies of Skin, PSA, Phyto-C.

Ці бренди будуть вперше представлені в Україні, і компанія Lotana є їх ексклюзивним офіційним дистриб’ютором.

  • RejudiCare Synergy – канадський бренд, який розробив унікальну систему догляду, що дозволяє домагатися безпрецедентних результатів у поліпшенні стану шкіри і вирішенні найскладніших естетичних проблем.
  • Phyto-C – бренд, чия антиоксидантний косметика заслуговує на особливу увагу! Засновник компанії доктор Омар вперше стабілізував вітамін С і використовував його в косметиці. В основі продуктів Phyto-C – рослинні екстракти, які виготовляються на власному виробництві, а якість кожного засобу ретельно тестуються вручну по самому строгому протоколу.
  • Allies of Skin і PSA – компанії-брати з сінгапурськими корінням. Продукція відповідає всім вимогам сучасного покоління споживачів, які зацікавлені одночасно в безпеці, комфортності та простоти застосування, екологічності та високої результативності догляду.

Ми розповімо про кожен бренд, а ви зможете особисто все протестувати, задати питання і з користю провести час.

Шукайте наш стенд під номером: 3С-3-56!

І приємний бонус для всіх наших друзів – безкоштовні квитки на вхід по промокодом «LOTANA». Реєструйтеся за цим посиланням і отримуйте свій квиток на захід!Товар доданий в Вашу корзину!