Як обрати корейську косметику

Якщо у вас до сих пір немає власних бьюті-фаворитів серед корейської косметики, і якщо ви все ще «придивляєтесь» до засобів і брендів з Південної Кореї, ця стаття буде корисною саме для вас. Експерти Lotana поділяться порадами, як правильно обрати корейську косметику і порекомендують продукти, з якими варто познайомитися в першу чергу.

5 лайфхаків, як обрати корейський догляд, що не розчаруватися

  1. Багато споживачів роблять одну й ту ж саму помилку – вони зосереджують зусилля на тому, як обрати марку, замість фокусу на лінійках і конкретних продуктах. У кожного бренда є свої сильні сторони: у одного – чудова декоративна косметика, у другого – відмінна лінійка для проблемної шкіри, третій – лідер в сфері антивікового догляду. Оцінюйте не бренд, а відповідність продукту вашим естетичним задачам.
  2. Не забувайте, ефективність догляду залежить не від одного окремого засобу, а від всієї системи. Тому перед тим як вводити в свою бьюті-рутину корейські сироватки або креми, переконайтеся, що у вас правильно підібрані продукти перших етапів догляду, а саме засоби для очищення и тонізації.
  3. Не вводьте в догляд одночасно продукти різних лінійок і брендів. Оптимальний варіант – обрати корейську косметику за типом шкіри однієї лінійки і придбати travel-набір або мініатюри продуктів. Так ви зможете познайомитися з ключовими засобами лінійки, протестувати їх, і це буде вигідно з точки зору бюджету.
  4. Дайте новим засобам час. Навіть найкраща корейська доглядова косметика не зможе миттєво омолодити шкіру, висвітлити тон або повністю усунути висипання. Оцінити ефективність догляду (особливо антивікових засобів) можна приблизно через місяць систематичного використання бьюті-продуктів.
  5. Не ставте ціль підібрати корейську косметику за віком. Косметологи люблять говорити: «Ми працюємо не з паспортом, а з унікальною шкірою». Аналогічно й косметика, хоч і має вікові обмеження, але при виборі засобу головний орієнтир – саме потреби шкіри і її актуальний стан.

Чому обирають корейську косметику

  • Фокус корейських виробників на натуральності і безпечності складів. Споживачі Південної Кореї давно звикли уважно вчитуватися у склад кожного засобу, який вони використовують у догляді, тому більшість брендів роблять ставку на натуральні компоненти і виключно гіпоалергенні безпечні формули своїх продуктів.
  • Мультифункціональність. Не дивлячись на традиційну багатоступеневу систему догляду, південнокорейські виробники все частіше створюють засоби, котрі націлені на вирішення декількох проблем одразу. Ви можете вибрати корейську косметику для обличчя, що поєднує декоративні властивості з антивіковим доглядом, зволоженням, захистом від УФ-променів. Чудовий приклад – відомі корейські ВВ-креми та кушони.
  • Співвідношення ефективності і доступної вартості. Якби бьюті-продукти не виконували своїх обіцянок, вони ніколи б не змогли завоювати світову популярність. Безумовно, і серед корейської косметики є різні цінові сегменти, проте навіть продукти мас-маркету забезпечують видимі результати.
  • Інноваційність. У випадку з корейською косметикою традиційні компоненти, які віками використовуються в догляді за шкірою, поєднуються в формулах з надсучасними революційними інгредієнтами.

Що варто купити із корейської косметики для першого знайомства?

Ми склали для вас рейтинг корейської косметики, яка зможе посилити систему догляду за шкірою будь-якого типу:

Патчі для очей, наприклад, Shooting Star Aurora Pink бренду Gaston;

Тканинні маски, наприклад, універсальна зволожуюча тонізуюча маска Vital Hydra Solution від Dr.Jart;

Косметика з центеллою азіатською, наприклад, відновлюючий бальзам комплексної дії Cica Farm від FarmStay;

Засоби з муцином равлика, наприклад, антивіковий крем 24kGold Snail Repair, що поєднує в формулі равликовий муцин і колоїдне золото, бренду Medi peel;

ВВ-креми, наприклад, суперхіт в цій категорії М Perfect Cover від Missha.

Де замовляти корейську косметику?

На сайті Lotana ви гарантовано знайдете бьюті-продукти під будь-який запит. У нас представлена продукція більш ніж 36 брендів, величезний вибір доглядової косметики для шкіри та волосся, а також засоби для макіяжу. Детальний опис продукції дозволить дізнатися про особливості кожного засобу, з легкістю визначитися з вибором і сформувати свій асортимент з врахуванням потреб цільової аудиторії. А якщо залишаться питання, наші консультанти завжди раді прийти на допомогу!Товар доданий в Вашу корзину!