Професійний догляд за волоссям від Lador!

Зустрічайте новинку в асортименті Lotana – корейський бренд Lador.

Cвое назву бренд отримав від поєднання слів «leaf» і «adorable» – це тонкий дме природності і чарівною краси. А перевірену високоякісну сировину, яка тестується протягом 6 місяців і входить в основу складу всієї лінійки Lador і справді здатне творити чудеса.

Lador на ринку б’юті-індустрії існує вже більше 12 років. Але наші серця цей бренд завоював саме своїми хітами.

І ось ці ТОП-3 засоби Lador, які обов’язково потрібно мати на полиці або спробувати хоча б 1 раз!

  • Чемпіон б’юті-ринку – філлер Lador Рerfect Нair Fill-Up. Філер проникає всередину волоса, згладжує лусочки, дефекти і пошкодження структури, робить кожен окремий волосок більш гладким, зволоженим і еластичним. Саме він завоював любов мільйонів покупців і все це завдяки легкості застосування, доступною ціною і вражаючого результату.
  • Важливий гравець на ринку догляду за волоссям – відновлює маска Lador Нydro Lpp Тreatment. Масло оливи в складі насичує волосся вітамінами та поживними речовинами. Також в складі є екстракт моркви, який активізує ріст нового волосся.
  • Ще один бестселер бренду – сироватка-клей для волосся Lador Keratin Power Glue. Засіб захищає волосся від негативного впливу зовнішнього середовища і забезпечує інноваційний щоденний догляд за сухими пошкодженими волоссям.

Весь асортимент бренду Lador доступний для оптових замовлень. Вибирайте засоби і замовляйте на сайті!Товар доданий в Вашу корзину!