Новинка від Gaston – патчі для очей Shooting Star Season2

Gaston не перестає радувати яскравими б’юті-продуктами. А новинка бренду – гідрогелеві патчі Shooting Star Season2 Sky Blue Eye Patch однозначно не зможуть залишити байдужими сучасних дівчат.

По-перше, увагу відразу чіпляє характерний для Gaston цікавий дизайн. Патчі виконані в небесно-блакитному відтінку з вкрапленням сріблястих зірочок-блискіток. З такими патчами до процесу догляду відразу додається елемент свята, і створюється радісний настрій.

По-друге, патчі мають відмінний веганські склад. Один з ключових компонентів – запатентований комплекс екстрактів 10 цілющих рослин Botaniceutical Plus-10. Цей комплекс надає освітлюючі, антивікове і антиоксидантну дію на шкіру. Глибоке тривале зволоження забезпечує поєднання трьох видів гіалуронової кислоти, а вітамін Е підсилює захист від вільних радикалів, допомагає відновлювати фотоповрежденія шкіру зони навколо очей.

Ці патчі – приклад косметичного продукту, в якому ідеально поєднується ефективність впливу і позитивні емоції від процесу використання.

20 хвилинна комфортна процедура звільнення з патчами Shooting Star Season 2 Sky Blue Eye Patch дозволяє:

  • наповнити шкіру вологою;
  • розгладити дрібні зморшки;
  • поліпшити тон;
  • надати шкірі свіжість і сяйво;
  • зменшити набряклість і вираженість темних кіл.


Товар доданий в Вашу корзину!