Найкращі бренди корейської косметики

Популярність південнокорейської бьюті-продукції понад 10 років переживає справжній бум. Сьогодні європейські споживачі вже звикли до таких «екзотичних» компонентів, як равликовий муцин, пудра перлів, екстракт ластівчиного гнізда або азіатська центелла, які традиційно використовують бренди доглядової корейської косметики. А без корейських патчів, тканинних масок та ВВ-кремів багато дівчат вже буквально не представляють свою б’юті-рутину.

Незважаючи на те, що на полицях у магазинах сьогодні з’являється все більше корейських б’юті-продуктів, зорієнтуватися у величезному асортименті брендів, лінійок та засобів буває досить складно. У споживачів закономірно виникає питання, які бренди корейської косметики краще, яким маркам можна довіряти і, головне, з якими потрібно познайомитися в першу чергу.

У цій статті ми хочемо хоч трохи звузити коло пошуку «ідеального бренду» з урахуванням естетичного завдання, яке ви плануєте вирішити, адже у кожній товарній категорії існують свої лідери та фаворити. Тому експерти Lotana вирішили створити рейтинг корейської косметики, який зможе стати своєрідним навігатором для всіх, хто шукає найкращі бренди серед величезної різноманітності корейської бьюті-продукції. Ми включили в огляд марки, з якими компанія Lotana працює як постачальник, адже можливості та переваги представлених у нас продуктів ми знаємо досконало.

Що варто купити з корейської косметики: топ бренди корейської косметики 2022

Популярні корейські бренди доглядової антивікової косметики:

Найпопулярніші марки корейської косметики для проблемної шкіри:

Достойні бренди корейської косметики для обличчя для щоденного догляду:

Топові бренди корейської косметики для волосся:

Чому корейська косметика вважається кращою

Некоректно стверджувати, що корейська косметика найкраща у світі, проте вона точно має низку переваг, завдяки яким саме їй віддають перевагу мільйони клієнтів у всьому світі.

  • Головна особливість, яка зробила корейську косметику суперпопулярною – співвідношення доступної ціни та високої ефективності. Навіть недорогі бренди корейської косметики можуть похвалитися позитивними відгуками, які підтверджують, що продукти справді виконують заявлені обіцянки.
  • Історично склалося, що в споживачів Південної Кореї високий рівень очікувань від косметичних продуктів, і вони здебільшого добре знаються на складах і уважно їх вивчають перед покупкою. Тому незмінною вимогою для популярності косметики є висока безпека формул, мінімум потенційних подразників та алергенів.
  • У Кореї існує культ бездоганної шкіри, особливо важливий рівний світлий тон без пігментації та відсутність висипів. Тому виробники косметики створюють величезну кількість ефективних бьюті-продуктів, спрямованих якраз на догляд за проблемною шкірою, освітлення та вирівнювання тону, а також на захист від УФ-променів.
  • Через високу конкуренцію південнокорейським виробникам доводиться безперервно вдосконалювати формули, відмовлятися від неефективних та небезпечних компонентів, пропонувати клієнтам новинки, зручніші формати продуктів тощо.
  • Сучасні корейські бьюті-бренди успішно поєднують натуральні компоненти (олії та екстракти, які не одне століття використовуються у фармакології та традиційній медицині) та інноваційні розробки (такі, як пептиди, клітинні фактори росту та інші).

На сайті Lotana ви можете познайомитися з найкращими брендами Південної Кореї, вибрати продукти, які будуть точно відповідати завданням та бюджету, дізнатися про особливості та переваги кожного засобу та на вигідних умовах замовити оригінальну корейську косметику!Товар доданий в Вашу корзину!