LOTANA стала офіційним ексклюзивним дистриб’ютором RejudiСare і Allies of skin.

Поповнення у великій родині професійної косметики LOTANA! Тепер ви зможете придбати в LOTANA оригінальну продукцію канадського бренду RejudiСare та бренду з сінгапурськими корінням Allies of skin. З ними неодмінно варто познайомитися ближче!

Високотехнологічний Космецевтичний бренд RejudiСare створено в 2014 році у відповідь за запити дерматологів і косметологів, які прагнули запропонувати своїм клієнтам косметику, що володіє таким же потужним лікувальним ефектом, як лікарські препарати.

RejudiCare Synergy ™ запропонувала споживачам цілісну систему догляду та представила прості та ефективні рішення для основних проблем шкіри: корекція і профілактика вікових змін, лікування акне, усунення пігментації і ін.

Всі продукти протестовані і схвалені дерматологами, не містять алергенів, парабенів, мінеральних масел і барвників.

Особлива гордість бренду – приголомшливі препарати з ретинолом! Косметику вже можна придбати оптом і в роздріб в Інстаграм-акаунті @rejudicare_ukraine.

Allies of Skin – компанія, яка впевнено завойовує серця споживачів по всьому світу завдяки трьом своїм ключовим принципам: простота вибору і застосування, висока швидкість роботи і ефективність.

Творець бренду Ніколас Тревіс був неприємно вражений кількістю «стороннього шуму» в б’юті-індустрії, нереальним маркетинговим обіцянкам, складною і заплутаною описами складів і вирішив створювати формули, які будуть максимально етичними, зрозумілими і сучасними.

Продукція максимально адаптована до потреб сучасного зайнятої людини, а smart-склади спрямовані не тільки на зовнішній ефект, а й на підтримку здоров’я шкіри. Формули Allies of Skin об’єднують активні компоненти, які довели свою ефективність у клінічних дослідженнях і виключають інгредієнти, потенційно здатні викликати роздратування і негативно впливати на природні функціональні здатності шкіри.

Перша поставка – coming soon. Слідкуйте за нашими новинами!Товар доданий в Вашу корзину!