5 Найкращих засобів Medi-Peel

Бренд, який створює високофункціональні продукти для домашнього догляду, поєднуючи запатентовані дерма-технології та високоякісні косметичні компоненти, ретельно відібрані бьюті-експертами. До складу продуктів входять комплекси потужних антивікових компонентів – пептидів, здатних одночасно омолоджувати шкіру і вирішувати різні естетичні запити.

Бренд MEDI-PEEL: ключові особливості

Спочатку продукти бренду створювалися виключно для професійного використання клініками та салонами. Коли бренд випустив лінійку перших бьюті-продуктів для домашнього використання, він зберіг високу концентрацію ключових активних компонентів та приголомшливу ефективність, адаптувавши засоби для комфортного та безпечного застосування у щоденному догляді.

Herbal Peel Tox Wash Off Type Cream Mask

Унікальна трав’яна пілінг-маска з вираженим детоксикуючим та антиоксидантним ефектом. У складі крім традиційних для бренду пептидів екстракти 41 виду цілющих трав, завдання яких освітлити тон, надати шкірі сяйва, усунути ознаки стресу, стимулювати процеси оновлення, розгладити мікрорельєф, а також забезпечити шкіряну матову бархатисту текстуру.

Оптимально підійде будь-якому типу шкіри, яка потребує очищення, освітлення, тонізації та детоксикації.

ВІДГУК ПРО ПРОДУКТ:

«Масці вдалося чудово очистити забиті пори та зменшити їх розмір. Шкіра після застосування виглядає набагато доглянутішою і свіжішою»

5GF Bor-Tox Peptide Ampoule

За розгладження зморшок та потужний ефект зміцнення шкіри в даному випадку відповідає комплекс із 5 антивікових ліфтингових пептидів, ефективний рослинний компонент волюфілін, колаген, еластин, ферменти та екстракт 10 рослин. Чудовий приклад ефективної anti-age терапії в домашніх умовах.

Оптимально підійде шкірі будь-якого типу з першими ознаками старіння та недоліком пружності.

ВІДГУК ПРО ПРОДУКТ

«Чудово зволожує, легко розподіляється по шкірі, не залишає липкості. Реально бачу зміни як шкіри.»

Cindella Multi-Antioxidant Ampoule

Не дарма виробник дав цій дивовижній сироватці назву «Попелюшка», адже продукт дійсно здатний дарувати шкірі чудові перетворення. За омолодження, репарацію, ревіталізацію та захист шкіри відповідають відразу 4 унікальні запатентовані компоненти, пальмітоїл трипептид-5, лізати біфідобактерій, глутатіон, комплекс керамідів.

Оптимально підійде шкірі будь-якого типу з метою відновлення, зволоження та комплексної боротьби з ознаками старіння.

ВІДГУК ПРО ПРОДУКТ:

«Рятує від лущення та сухості миттєво, розгладжує шкіру, прибирає почервоніння. Мій особистий мастхев уже другий рік!

Naite Thread Neck Cream

Щоб продовжити молодість шкіри шиї, експерти Medi-Peel розробили спеціальний продукт. У складі, звичайно, потужні пептиди, спрямовані на міорелаксацію, захист клітин шкіри, стимуляцію процесів оновлення, тривале зволоження.

Оптимально підійде вікової шкіри будь-якого типу.

ВІДГУК ПРО ПРОДУКТ:

«Помітила ущільнення шкіри шиї, зменшились зморшки. Для моїх 45 років, я вважаю, відмінний результат».

Volume Essence Peptide 9

Легка текстура і багатий склад зробив цю есенцію фаворитом у відході величезної кількості дівчат. 9 пептидів у даному продукті поєднуються з 4 видами гіалуронової кислоти, щоб забезпечити глибоке зволоження, ліфтинговий та антивіковий ефект.

Оптимально підійде шкірі з ознаками старіння, втратою еластичності, недоліком зволоження будь-якого типу.

ВІДГУК ПРО ПРОДУКТ:

«Використовую з тоніком цієї лінійки. Продукти добре працюють у комплексі. Після вбирання есенція не відчувається на шкірі, зберігає відчуття зволоженості, розгладжує та пом’якшує».

У чому ж особливість MEDI-PEEL

Головна особливість продуктів бренду у поєднанні високих концентрацій активних компонентів та високої безпеки, внаслідок чого ультраефективні космецевтичні формули можна без ризику застосовувати у домашньому догляді.

Medi-Peel створює догляд за шкірою, який практично трансформує шкіру, розкриваючи її унікальний потенціал краси за допомогою сучасних мультифункціональних б’юті-продуктів.

Придбати продукцію Medi-Peel оптом ви завжди можете на сайті Lotana, пройшовши найпростішу процедуру реєстрації.Товар доданий в Вашу корзину!