Оптовий постачальник корейської косметики у Білій Церкві

Показано 1–20 із 741

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ «Лотана» — унікальна можливість замовляти косметику понад 30 корейських брендів за приємною оптовою ціною та отримувати своє замовлення вже за декілька днів у будь-якому куточку України.

Наша команда вже більше восьми років співпрацює з підприємствами різного формату: від салонів краси, клінік естетичної медицини та приватних бьюті-експертів до національних мереж. Вибудовування комфортних умов взаємодії з клієнтами, поступове розширення асортиментної лінійки та вдосконалення процесів дистрибуції — ключові пріоритети нашого розвитку.

Нагадуємо, що ви можете придбати корейську косметику в Білій Церкві, за декілька хвилин оформивши замовлення на офіційному сайті Lotana або за телефоном.

Де придбати корейську косметику оптом в Білій Церкві

Для нас, команди «Лотана», надзвичайно важливо, аби партнери компанії були на 100% впевнені в якості продукції та надійності нашого сервісу. Тому з року в рік ми чітко дотримуємося високих стандартів клієнтоорієнтованості та взаємокомфортної співпраці з партнерами.

Оформлюючи замовлення на корейську косметику напряму у постачальника, ви завжди матимете змогу розрахувати терміни отримання товару. Вже за декілька годин з моменту оформлення замовлення на сайті, по телефону або в месенджері воно буде відвантажено з нашого складу. Таким чином, на поштове відділення в Білій Церкві чи іншому українському місті замовлення надійде вже наступного дня. І ви зможете отримати його максимально оперативно, що дозволить чітко вибудовувати логістичні процеси всередині бізнесу!

Прямі поставки корейської косметики зі складу

В Lotana ми відкриті до взаємовигідної співпраці з великими компаніями, салонами краси, клініками естетичної медицини та приватними фахівцями бьюті-сфери, тому також надаємо оригінальну корейську косметику оптом.

Можливо, ви задаєтеся питанням: «Чому ж сотні українських магазинів, клінік естетичної медицини та салонів краси обирають Lotana як свого дистриб’ютора?». Відповідаємо та ділимося надзвичайно важливими аспектами:

  • Гарантія оригінальності продуктів

Ми купуємо косметику крупним оптом від виробника з документами, а для тісної та довгострокової співпраці обираємо лише ті бренди, котрі можуть забезпечити стабільність якості та необхідні обсяги постачання. Ми купуємо через прямих постачальників — офіційних представників брендів.

  • Оперативність замовлення та доставки

До наших партнерів, що знаходяться в різних куточках України оригінальна корейська косметика оптом з Кореї приїжджає лише за кілька днів. Наші партнери зазначають: завдяки такій оперативності з боку команди «Лотана» вони завжди мають можливість поповнити відсутні позиції швидко та без стресу.

  • Широкий вибір бьюті-товарів

Офіційний дистриб’ютор корейської косметики ТОВ «Лотана» представляє бьюті-бренди із різноманітних цінових сегментів, а також косметичні продукти всіх категорій.

Вигідні умови на дрібний та великий опт

Lotana — офіційний дистриб’ютор та крупний постачальник великої кількості косметичних брендів. Завдяки багаторічному досвіду успішної співпраці з Південною Кореєю наша асортиментна лінійка відрізняється різноманітністю бьюті-товарів різних цінових категорій. У нас ви також можете придбати корейську косметику дрібним оптом у Білій Церкві. Для цього необхідно придбати будь-який товар будь-якого бренду на суму від 3,000 гривень.

Читати повністю
Відповіді на запитання

У чому унікальність корейської косметики?

Корейська косметика від автентичних південоокорейських брендів відрізняється натуральністю інгредієнтів та унікальним складом. Такі бьюті-продукти, безперечно, варті вашої уваги. До того ж не дарма корейська косметика є доволі затребуваною у світі.

Що варто придбати з корейської косметики?

Ми рекомендуємо звернути увагу не лише на доглядову косметику з асортименту «Лотана», а й на декоративні продукти.

Товар доданий в Вашу корзину!